2737
2734
عنوان

تو رو قرآن مراقب بچه هاتون باشین

786 بازدید | 35 پست

سلام

دارم قسم میدم چون واقعا اعصابم خورده

اومدم مسافرت خیر سرم

روحیم عوض بشه

تو یه پلاژ دولتی ام

مادرها بچه هاشون رو ول میکنن به امون خدا

بابا درسته دولتی ولی انقدراهم امن نیست که

الان دو روزه اینجام عین دو روز دو تا دختر هفت ساله که دختر خالن

از صبح تا شب دارن بازی میکنن

هیشکی هم مراقب اینا نیست

یا خیلی از بچه های دیگه

خیلی ناراحت بودم تاپیک زدم آروم بشم

خواهشا بچه هاتون رو ول نکنین 

کار یکدفعه میشه

ببخشید پر حرفی کردم😊

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این دوتا دختر اصلا فکرمو درگیر کردن

همش میرن پیش باباهایی که با بچه هاشون هستن بهشون میگن عمو

چرا انقدر اینا آزادن آخه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2738

برادر شوهر احمقم دختر۴ سالشو میفرسته بیرون که خودش بخوابه بچه سر وصدا نکنه .اینقدر حرص میخورم .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

پلاژ چیه ؟

اما واقعا بعصی از مادرها بیخیالن. بابا بچه تو پارک از ظهر داره بازی میکنه تا خود شب. مادره هم یا با دوستهاش در حال حرف زدنه، یا نیستن. من یه وقیقه دخترم جلو چشمم نباشه سکته میکنم. میگم نکنه خدای ناکرده بدزدنش. یا بلایی سرش بیارن 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من دیروز تو کوچه بودم. یه بچه دو سه ساله  شلوار پایین  داشت جیش میکرد تو جدول. خیابون هم شلوغ و پر رفت و آمد. مامانه هم هر هر هر هر  نکرد بچه رو ببره به جای خلوت یا یه گوشه ای. ملت رد دادن

برادر شوهر احمقم دختر۴ سالشو میفرسته بیرون که خودش بخوابه بچه سر وصدا نکنه .اینقدر حرص میخورم .

این افراد اصلا صلاحیت ندارن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706