2726

چه کارهایی بکنیم..

چه کارهایی نکنیم..

چی بگیم..

چی نگیم..

خلاصه چجور رفتار کنیم که زبانزد بشیم..در حالی که سواری هم بهشون ندیما یعنی خیلی مهربون و ساده نباشیم.‌‌..

لطفا واسه سلامتی خانواده ام یه صلوات مهمونم کن❤

پرتوقع نباش به حاشیه هاتوجه نکن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول صداقت داشته باش

دوم بد کسیا پیش اونا نگو کلا بد کسیا میش کسی نگو و غیبت نکن

همیشه اروم باش و تندی نکن

ی لبخند رو لبت باشه

واقعا کاری از دستت اومد برا حل مشکل بقیه کوتاهی نکن

خسیس نباش

خوش رو و خوش برخورد باش

صمیمی باش

خودت باش.          مگه خودت چشه؟؟؟
2728
حاشیه ها یعنی چی؟؟یه مثال میزنی

یعنی مثلا میری دورهمی روز بعدش نگی فلانی اینو گفت این کارو کرد اون کارو کرد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
۱.اعتماد به نفس  ۲.اعتماد به نفس  ۳.اعتماد به نفس

تو جمع فامیل چجور اعتماد به نفس داشته باشم؟؟یعنی اعتماد به نفسم و چجوری نشون بدم ...

اینارو خودم امتحان کردم جواب داد😂

وقتی دارن باهات حرف میزنن به چشماشون نگاه کن با لبخند نه زیاد یا اگر نگاخ نمیکنی به چشماشون چشمات دو دو نزنه ینی همه جا نچرخه.اگر با یک شخص پولدار مواجه شدی اگر قیمتی چیزی رو گفت تعجبتو نشون نده.

پشت سر کسی حرف نزن پیش کسی کلا اگرم داشتن خودشون پشت سر کسی حرف میزدن تو چیزی نگو پر حرف نباش سعی کن گوش بدی بیشتر بین حرفها نپر، موقع حرف زدن  بابقیه به نشانه تایید سر تکون بده صاف بشین و ینی تلاش کن خمیده نباشی موقع نشستن نه اینکه اعصا قورت داده باشیم😂

وقتی مهمان میاد خونتون اگر بچه کوچیک دارن باهاش سلام احوال پرسی کن. از آدما تعریف کن البته نه زیاد.ینی اون چیزی که تو دلته بگو اگر کسی کیفش قشنگ بود بگو چقد خوش سلیقه گیف قشنگی داری. تو جمع هم اگر اتفاقی افتاد سعی کن اعصبانی نشی😆😆 زیاد شد ببخشید.

اینارو خودم امتحان کردم جواب داد😂 وقتی دارن باهات حرف میزنن به چشماشون نگاه کن با لبخند نه زیاد یا ...

نه خیلی خوب بود ❤❤

نکات ریزی بود ممنون از راهنماییت عزیزم

نه خیلی خوب بود ❤❤ نکات ریزی بود ممنون از راهنماییت عزیزم

من آدمایی دیدم که خصوصیات خوبی داشتن و خوش خلق و مهربون و... بودن اما محبوب نبودن. 

و آدمای زیادیو هم دیدم اهل تیکه و متلک و غیبت و ... بودن و همه جا کلی طرفدار و هوا خواه داشتن!!! 

من آدمایی دیدم که خصوصیات خوبی داشتن و خوش خلق و مهربون و... بودن اما محبوب نبودن.  و آدمای زی ...

دقیقا..

تعریف از خود نمیکنم ولی همیشه سعی کردم خوبی بکنم..دل نشکنم..ولی اصلا محبوب و عزیز نبودم نمیدونم چرا🤦‍♀️

2706