2737
2734
چي بود خوابتون؟

تو دور ان راهنمایی اوایل دبیرستان بنظر خودم خیلی دختر پاکی بودم دور از غیبت گناهای دیگه..یه شب ک دلم شکسته بود خاب دیدم 12تا امام ب ردیف نشستن من همین جور نگاهشون میکنم...یه شب خاب دیدم دم در خونمون منتظر خانواده م هستم ک بیان خونه یه امام نورانی لباس سبز داره نگام میکنه.

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل خوابتون شرایط خاصی داشتید؟ یعنی مشكلي داشتید که آقا امام رضا رو صدا زدید؟ 

اره یه مشکل داشتم چندسال التماسش کردم اخرش حل نشد و مشکلم بد تموم شد و خیلی شاکی بودم . بعدش یشب که خیلی وقت بود بهش فکر نکرده بودم اومد خوابم . خیلی صحبت نکرد فقط یه سری چیزا نشونم داد که کاملا فهمیدم دلیل حل نشدن مشکلم چی بوده و خدارو شکر کردم که اونجور تموم شد و حتی تو خواب نحوه مرگ یکی از اقوامو دیدم و دقیقا به همون نحو فوت شد 

من تو خوابم دقیقا صورت امام رضا رو دیدم و هرگز از ذهنم نمیره . خیلی عجیب بود من تو خواب یه مرد همراهم بود که منو راهنمایی میکرد و من تو خواب کاملا اگاه بودم که روح هستم و جسم نیستم انگار روحم جدا شده بود 

2728
خیلی جالب بود  منم یه شب خواب آقا امام زمان رو دیدم یادم نمیره

عزیزم...یه شب با شوهرم یکم بحث کردم خاب دیدم یه امام نورانی پایین تختمون نشسته من چن تا خاب ک دبدم اصلا حرف نزدن باهام فقط نگاه کردم.

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2738