2410
2553
من کلی درس خوندم ولی شاغل نیستم چون قصد داشتم بچه دار شم و بعدش به فکر کار باشم الانم همش میترسم نکن ...

من نیاز روانی دارم به راحت زندگی کردن و کلاسای مختلف و تفریح و خوشگذرونی  گور بابای کااار 

و نیاز مالییییی شدید   

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نیاز روانی دارم به راحت زندگی کردن و کلاسای مختلف و تفریح و خوشگذرونی  گور بابای کااار  ...

یه بخش از ذهنم دقیقاً مثل شماست 😂 از همینم میترسم نکنه این بخش غالب شه و هیچ وقت شاغل نشم  

Break up with your comfort zone
2720
با بچه ۵ ماهه نمیتونم یه باشگاه برم سرکار پیش کش با لیسانس حقوق چه کاری هست اخه

عزیزم کار هس فقط باید بخای و با هر درامدی راضی بشی 

خیلی کارا ب مدرکت کاری ندارن 

مامان دوستم ۵۰ سالشه بیسواده فقط پشت تلفن بازاریابی ی شرکت میکنه درامدشم ۲ تومنه خوب صبح ساعت ۹ تا ۳ اونم فقط با تلفن 

باید بگردی اگهی ببینی مخصوصا ای استخدام

🖤
یه بخش از ذهنم دقیقاً مثل شماست 😂 از همینم میترسم نکنه این بخش غالب شه و هیچ وقت شاغل نشم  

وای من الن مجردم و خیلی تنبلم دلم میخاد تفریح کنم ولی پول نیس متاسفانههه  اصن اهل کارای که با حساب و ریاضی و ارقام سروکار داره ک نمیتونم کنار بیام اصن چل میشم دنبال ی کار راحتم درامد مهم نیس برام 

🖤
چند سال سابقه دارید؟

یک سال فعلا 

البته معلم اموزش پرورش نه 

بخش خصوصی 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2714
آهان هیئت علمی هستی  فکر میکردم درآمد هیئت علمی ها بالای ده دوازده تومنه

هست بر اساس رتبه من تازه کارم .استادیار. دانشیارا بالای ۱۲ و استادتماما تا ۲۰ تومانم میگیرن. من استادیارم . استادیارا بین ۵ تا ۸ میگیرن من دوساله درس میدم.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید