2726
چه خوب درمیاری  باریکلا من هم تدریس میکنم ولی انقدر درنمیارم میانگینم چهار و خورده ایه به پنج ...

دکتری پرستاری دارم هیئت علمی دانشگاه. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
چطوری که یه معلمی دو تومن درمیاره یکی ۷ تومن؟ با احتساب سابقه کار و مدرک تحصیلی و امتیاز  ها با ...

یه معلم رسمی با ۳۰ سال سابقه نهایتش ۴ و نیم حقوقشه...کلا با توجه به سابقه و مدرک حقوق معلم بین یک و نیم تا حداکثر ۴ و نیمه.

اونایی که هفت تومن هستن یا تدریس خصوصی میکنن یا شیفت اضافه میرن و ...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی منم دراینده بخام خونه دار باشم شوهرم منت میزاره پولم بده؟؟؟ وای خدا من از کار بیرون خونه متنفر ...

منم خونه داری دوست دارم شوهرم از یه طرف فشار میاره که بیکاری از یه طرف نمیذاره تا سر کوچه برم دارم له میشم زیر اذیتاش

2728
یعنی منم دراینده بخام خونه دار باشم شوهرم منت میزاره پولم بده؟؟؟ وای خدا من از کار بیرون خونه متنفر ...

اخه حقوقش کمه به هیچ جا نمیرسه اینم به زور میگیرم ازش ۲۰۰ هم پول قسطمو میده 

پول دکترو دارو لباس و .. هم خودش میده 

فقط لوازم ارایش باخودمه دیگه 

من خونه بابام بودم یه قرون بهم نمیداد خوش به حالت نمیزاشتنم کار کنم  من حاضرم بسته بندیم ام ا ...

بخدا ۵۰۰ ب هیچ جام نمیخوره از بس خرج دارم دانشجو ام اونم دانشگاه ازاد و کلی خرج

منم خیلی دنبال کارم درامد برام مهم نیس کار راحت باشه فقط چون خیلی تنبلم و اعصاب کار سخت هم ندارم 

🖤
اخه حقوقش کمه به هیچ جا نمیرسه اینم به زور میگیرم ازش ۲۰۰ هم پول قسطمو میده  پول دکترو دارو لب ...

بنظر من راضیش کن بری سرکار 

هرکاری همین ک ی پولی بیاد تو کارتت دیگه برا خرج حرص نداری اینم بگم اون ۲۰۰ رو بگیراااا وظیفشههه

🖤
منم خونه داری دوست دارم شوهرم از یه طرف فشار میاره که بیکاری از یه طرف نمیذاره تا سر کوچه برم دارم ل ...

دقیقااااا

هرروز از سرکار که میرسه همش میگه جم ببین علی اکارسون ببین فقط هیچ کاری نکنیااا😳 

میگم بابااااااا چیکار کنم خوب با یه بچه ۵ ماهه 

اصلا اجازه نمیده برم سرکاراااا

والا نمیدونم چه غلطی کنم دیگه

من کلی درس خوندم ولی شاغل نیستم چون قصد داشتم بچه دار شم و بعدش به فکر کار باشم الانم همش میترسم نکنه بچه که بیاد نتونم کار کنم خیلی حس بدیه نیاز مالی ندارم ولی شدیداً نیاز روانی دارم به کار 

Break up with your comfort zone
منم خونه داری دوست دارم شوهرم از یه طرف فشار میاره که بیکاری از یه طرف نمیذاره تا سر کوچه برم دارم ل ...

غلط میکنه فشار بیاره 

برا حرف اون ن ولی برا استقلال مالی خودت ک نخاد بهت بگه بیکار شاغل شو 

این مردا خیلی پروان بخدا 

من عاشق خونه داری ام ولی دوست ندارم کسی منت بزاره 

🖤
بنظر من راضیش کن بری سرکار  هرکاری همین ک ی پولی بیاد تو کارتت دیگه برا خرج حرص نداری اینم بگم ...

با بچه ۵ ماهه نمیتونم یه باشگاه برم سرکار پیش کش

با لیسانس حقوق چه کاری هست اخه

2706