2726
خانه دار  ۳۰۰😅

خانه دار از کجا حقوق در میاری بلا🤣

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانه دار  ۳۰۰😅

منم بیکار ماهیانه ۵۰۰ 

جیب بابام   

خوشبحالتتتتت عاشق خونه داری ام ولی متاسفانه خرجام خیلی زیاده کار نکنم نمیتونم زندگی کنم وگرنه عشق فقط خونه داریههه

🖤
معلم هستم ۲۴۰۰

چطوری که یه معلمی دو تومن درمیاره یکی ۷ تومن؟ با احتساب سابقه کار و مدرک تحصیلی و امتیاز  ها بازم فک نکنم اینقد اختلاف حقوقی داشته باشید...چرا اینجوریه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
منم بیکار ماهیانه ۵۰۰  جیب بابام     خوشبحالتتتتت عاشق خونه داری ام ولی متاسفانه خ ...

من خونه بابام بودم یه قرون بهم نمیداد خوش به حالت

نمیزاشتنم کار کنم 

من حاضرم بسته بندیم ام انجام بدم اما به کلاس خانواده شوهرم نمیخوره 😑😒

شوهرم میده دیگه 😂😂😂😂با منتتت کاش میزاشتن برم سرکار😒

یعنی منم دراینده بخام خونه دار باشم شوهرم منت میزاره پولم بده؟؟؟

وای خدا من از کار بیرون خونه متنفرم اصلا دوست ندارم

🖤
2706