2737
2734
عنوان

معرفی کتاب(قدرت فکر)

855 بازدید | 7 پست

نام کتاب: قدرت فکر (سه جلد)

نویسنده: ژوزف مورفی

ترجمه: هوشیار رزم آرا

موضوع: روانشناسی _ عرفانی

توضیحات: ژوزف مورفی کتابش رو اینطوری شروع میکنه که سال ها پیش سرطان گرفته بودم و دکترها ازم قطع امید کرده بودن اما به کمک قدرت فکرم تونستم سرطان رو شکست بدم و بعد از اون تصمیم گرفتم مردم رو از قدرتی که توی وجودشون هست آگاه کنم.

ژوزف توی جلد اول کتاب ضمیر باطن،ضمیر آگاه و نا آگاه،تمرکز ،باور و جذب و... رو معرفی میکنه و نحوه تمرین و بهره بردن از فکر رو یاد میده.جلد اول ممکنه به خاطر وجود واژه های جدید براتون یکم سنگین باشه ولی واقعا ارزشش رو داره

جلد دوم و سوم شیرین تر میشه و بیشتر از مشکلات مردمی میگه که بهش مراجعه کردن و با تمرین هایی که بهشون داده به راحتی مشکلشون حل شده و ارتباط شما را با خدا بهتر میکنه

به جرات می تونم این کتاب شما رو عاشق خدا میکنه.اونقدر زیبا از خدا بهتون میگه که تو هیچ کتاب مذهبی نخوندین و عجیب اینکه همه چیزهایی که در مورد خدا گفته تو دین خودمون هم هست و ما ندیدیمشون

این کتاب برای چه کسایی مفیده:

۱_کسایی که مشکلات زیادی تو زندگی دارن و فکر میکنن خدا فراموششون کرده...وقت آشتی با خدا و چشیدن طعم خوشبختیه

۲_ کسایی که به قوانین جذب علاقه دارن باید بگم که قدرتِ قدرت فکر چیزی فراتر از قدرت جذبه...اینجا دیگه خبری از کائنات نیس خودتونید و خدای خودتون و به عنوان جانشین خدا روی زمین توی زندگیتون خدایی میکنید...حقی که خود خدا بهتون داده

امیدوارم این کتابو بخونید و براتون مفید باشه

سوالی داشتین در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این کتاب تنها کتابی بوده که فوق العاده زیاد تو زندگیم اثر گذاشت و مسیر زندگیم رو به کل عوض کرد و خدا ...

حتمن میخونمش.

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»
خوشحالم.امیدوارم کلی برات مفید باشه😄

مرسی مرسی😍

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»
2738