2733
2734
عنوان

جو پاییز گرفته منو

221 بازدید | 29 پست

هنوز نیومده من یجوری ام . با اینکه عاشق پاییزم نمیدونم چرا انقد دلم گرفته بی دلیل ...تو پاییز این حالت رو دوست دارم ولی الان تو شهریور  نه

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقاااا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
2738
پاییز عاشق است.....

اره ولی اینکه تو شهریور نفوذ کرده بدجنسیِ🤪

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟

خیلی خوشحالم

قراره یه عالمه تو پاییز گل قلمه کنم و گلامو تکثیرکنم🌷🌹🌻🌺🌺🌺🌻🌹🍀🌸🍀🍀🌸🍀💐🍀💐🌻🌻🌸

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
تو پاییز اهنگ میزارم عرر میزنم    

من همش دلم میخواد برم بیرون دم غروب قبل اذان برگردم اون تایمش صدتا غروب جمعه رو حریفه 

اره ولی اینکه تو شهریور نفوذ کرده بدجنسیِ🤪

قدیمیا10شهریور رو اول پاییز میدونن،فکر کنم روش سنتی اونا درست تره

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....
2706