2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حقوقی که طی سال به بیمه شده تعلق میگیره. گاهی وقتا بن و اینجور چیزام هست فکر میکنم هر شیش ماه یباره بستگی به کارشونم داره  وزارت کاری سنواتش یک پایه حقوق در شیش ماهه اگر اشتباه نکنما مطمین نیستم

برسه روزی که منم تیکر بزنم

برای پسرهاست

یه مدت مشخصی باید درسشون تموم شه وگرنه سنوات تموم کنن نتیجش میشه اخراج و اعزام به خدمت 

البته دانشگاه آزاد تا وقتی پول بدی سنوات میده بهت

مدام باید برن نظام وظیفه و پلیس به علاوه ده

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
حقوقی که طی سال به بیمه شده تعلق میگیره. گاهی وقتا بن و اینجور چیزام هست فکر میکنم هر شیش ماه یباره ...

عزیزم اون سنوات کار با دانشگاه فرق داره

کامنت قبلی منو بخون💛

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

درواقع پاداش پایان کار در یک سال کاریه بعضیا شیش ماه به شیش ماه یه پایه بعضیا سر سال دوپایه حقوق میده که حتما هم بیمه شده اس طرف وگرنه حقشو میخورن

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2714

سنوات یعنی همون سال . اگه تو مدتی که باید درست رو تموم کنی نکردی میشی دانشجو سنواتی باید در قبال هر ترم اضافه شهریه بدی . اگه اشتباه نکنم برای لیسانس ۹ترم باشه برای ارشد شش ترم 

مثلا اگه فوق دیپلم هستی که باید ۴ ترمه تموم کنی 

بشی ۵،۶ ترمه دیگه بهت اجازه نمیدن اخه سنواتت تمدم شده 

البته میتونی تعهد سنوات بدی اینا همش کشکه از خراشونه دانشجو بیشتر بمونه 

اخراجت نمیکنن 

هر دوره ای یک تایم مشخص برای قارغ التحصیلی داره مثلا ارشد ۶ ترم عادی هست اگر بخوای ترم ۷ هم بخونی باید متناسب با قواعد آموزش دانشگاه خودتون درخواست سنوات بدی. دکتری ۹ ترم عادیه تا ۱۳ رایگانه تا ۱۶ با شهریه 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
هر دوره ای یک تایم مشخص برای قارغ التحصیلی داره مثلا ارشد ۶ ترم عادی هست اگر بخوای ترم ۷ هم بخونی با ...

من کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد میخونم تو چارت زده ۵ ترم 

منتهی تابستون نزده 

من با دوتام تاستون 

۱۸ واحدم مونده برا ترم پنج

2706