2726
عنوان

شوهرم خیلی وابستس ب خانوادش

233 بازدید | 18 پست

شوهرم خیلی وابستس ب مامانش و خواهر برادراش الانم ده روزه خواهرش فوت شده همش خونه مامانشه منم ب زور میبره کارم نمیکنه همش بغل مامانش میخوابه حالا حالا هم قصد نداره بره سر کار قبلا دیوونه بود الان دیوونه تر شده نمیدونم چیکار کنم هیچکدوم از خواهر برادراش مثل شوهر من نیست دیگه خستم کرده هرچقدرم دلداریش میدم انگار من با اون حرف نمیزنم ولی یه غریبه باهاش حرف بزنه آروم میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واي چه توقعي داري تازه ده روزه خواهرش فوت شده حق داره

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

بهش یکم فرصت بده عزیزشو از دست داده داغداره کم کم خودشو پیدا میکنه...

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
فکر نمی کنی این اسمش وابستگی نیست، این اسمش داغدار شدن و عذاداریه. ده روز اصلا کافی نیست برای آروم ش ...

آخه دیگه داغداری هم حدی داره این خل شده بخدا آدم بدی نیستم میدونم چقدر حالش بده ولی میگم اینم مثل بقیه خانوادش باشه حتی موهاشو شونه نمیزنه 

2706