1421
1411
عنوان

شوهرم خیلی وابستس ب خانوادش

203 بازدید | 18 پست

شوهرم خیلی وابستس ب مامانش و خواهر برادراش الانم ده روزه خواهرش فوت شده همش خونه مامانشه منم ب زور میبره کارم نمیکنه همش بغل مامانش میخوابه حالا حالا هم قصد نداره بره سر کار قبلا دیوونه بود الان دیوونه تر شده نمیدونم چیکار کنم هیچکدوم از خواهر برادراش مثل شوهر من نیست دیگه خستم کرده هرچقدرم دلداریش میدم انگار من با اون حرف نمیزنم ولی یه غریبه باهاش حرف بزنه آروم میشه 

همش ده روزه؟؟!! بذار تو حال خودش باشه عزیز از دست داده درکش کن

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436

اه درکت میکنم یکم صبور باش شاید درست شد 

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن

واي چه توقعي داري تازه ده روزه خواهرش فوت شده حق داره

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
1394
فکر نمی کنی این اسمش وابستگی نیست، این اسمش داغدار شدن و عذاداریه. ده روز اصلا کافی نیست برای آروم ش ...

آخه دیگه داغداری هم حدی داره این خل شده بخدا آدم بدی نیستم میدونم چقدر حالش بده ولی میگم اینم مثل بقیه خانوادش باشه حتی موهاشو شونه نمیزنه 

1418

سوگ هم علایم افسردگی را داره تو چه می دونی توی دلش چه خبره، بعضیا به لحظه لحظه بودن عزیزشون زیر خاک فکر می کنن به اینکه چی داره سرش میاد. من داییم فوت شده بود تا مدتها با مامانم اوضاع داشتیم می گفت بو میاد... خدا نیاره یک کم تحملش کن تا این دوره اش بگذره

💖 جمله بی قراریت از طلب قرار توست... طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت 💖
سوگ هم علایم افسردگی را داره تو چه می دونی توی دلش چه خبره، بعضیا به لحظه لحظه بودن عزیزشون زیر خاک ...

هرکاری میکنم برا آروم کردنش انگار ن انگار کاش میشد بتونم آرومش کنم

هرکاری میکنم برا آروم کردنش انگار ن انگار کاش میشد بتونم آرومش کنم

باهاش رابطه ج.نسی. برقرار کن. مردها خیلی با عواطفشون در تماس نیستن، از هیجاناتشون می ترسن ولی این رابطه براشون آرامبخشه. 

💖 جمله بی قراریت از طلب قرار توست... طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت 💖