2410
2553
عنوان

تهیه عصاره پای مرغ

170 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

ببخشید چطوری میتونم عصاره پای مرغ درست کنم 

هنوز بستش را باز نکردم اصلا ببینم چه شکلین😢😢

راهنماییم کنید چطوری پاک کنم و چطوری ازش عصاره بگیرم 

لطفا با جزئیات برام بگید در این زمینه کاملا مبتدیم 

مچکرم 🙏

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

اول بشور و ناخنهاش بگیر

بعد بذار یه کم بجوشه ابشو بریز دور

بعد بریز تو زودپز چند تا چوب دارچین و یه کم زردچوبه و دو تا پیاز درشت هم خورد کن توش و آب جوش بریز روش و بذار ۵ ساعت بپزه 

بعد صاف کن و بریز تو جایخی که واسه شربت هست بذار تو فریزر

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بشور و ناخنهاش بگیر بعد بذار یه کم بجوشه ابشو بریز دور بعد بریز تو زودپز چند تا چوب دارچین و ی ...

مرسی تاتی جون 

فقط یه سوال از تاپیک های قدیمی خوندم باید استخوانش را بعد از پخت در بیارم و بقیه اش را آبش میکس کنم 

آره لازمه این کار؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2720
عزیزم من ی رسپی رو خوندم اینطوری بود...  آب مرغ و سبزی و ادویه .ادویه مرغم بود ..  این چی ...

لازمه خود پای مرغ هم استخوانش را دربیارم و با آبش میکس کنم؟ 

مرسی تاتی جون  فقط یه سوال از تاپیک های قدیمی خوندم باید استخوانش را بعد از پخت در بیارم و بقی ...

قربانت 

اره گلم بعد که خنک شد میتونی استخونهاشو بگیری و گوشتالو جدا کنی و بریزی تو مخلوط کن

قربانت  اره گلم بعد که خنک شد میتونی استخونهاشو بگیری و گوشتالو جدا کنی و بریزی تو مخلوط کن

ببخشید یه کمی خنگم 😁

یعنی آب و گوشت هاش را بریزم تو مخلوط کن و میکس کنم و بعد بزارم فریز 

2714
تو اون رسپی اینطوری نبود.. اول مرغ درشته رو با برگ بو و..  جوش داد بعد مرغمو گذاشت کنار

آهان 

مرسی عزیزم ❤️🙏

ببخشید یه کمی خنگم 😁 یعنی آب و گوشت هاش را بریزم تو مخلوط کن و میکس کنم و بعد بزارم فریز  

اره عزیزم گوشتاشو جدا کن همراه با ابش بریز تو مخلوط کن 

اره عزیزم گوشتاشو جدا گن همراه با ازش بریز تو مخلوط کن 

مچکرم دوست خوبم 🙏

2706