2733
2739
عزیزم اگر اشکالی نداره میشه بپرسم چندتا تخمک وجنین داشتید؟ نظر دکترا در مورد فیبروکیستیک چی بود؟

یازده تا جنین هفت تا تخمک 

دکتر من اصلا اهمیت نمیده میگه بهش فکر نکن

خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم شما بالاخره چیکار کردین؟مامان شدید؟ سونو سینه رفتید بعد از پانکچر؟تغییری نکرده بود؟ من ...

نه هزيزم من انتقال دادم منفي شدم ديگه هم براي سينم دكتر نرفتم 

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍
2738
آره آره

سلام گلم خوبی؟

شنیدم تو تاپیک آنا تورک گفتی قرار رحم جایگزین بگیری؟

چرا گلم؟بعلت فیبروکیستیک ؟

دکتر بهت گفته یا خودت استرس داری؟

منم فیبروکیستیکم قرار ای وی اف کنم خیلی میترسم یعنی خطرناکه؟

نظر دکترتون رحم اجاره ای بوده؟

سلام گلم خوبی؟ شنیدم تو تاپیک آنا تورک گفتی قرار رحم جایگزین بگیری؟ چرا گلم؟بعلت فیبروکیستیک ؟ دک ...

نه فقط بخاطر اون بیشترربخاطر اینکه دیگه روحیشو ندارم فکرو خیال زیاد می کنم واقعا استرس می گیرم واسترس هم خوب نیست واسه جنین دکترم بخاطر فیبروکیستیک نه ولی دید حال روحی خوبی ندارم گفت حق با توئه تصمیمو گذاشت به عهده خودم 

خدایا به امید تو
نه فقط بخاطر اون بیشترربخاطر اینکه دیگه روحیشو ندارم فکرو خیال زیاد می کنم واقعا استرس می گیرم واستر ...

کاااااامل درکت میکنم و میفهممت .....آدم به جایی میرسه که خسته میشه 

الان جنین از خودتون هست درسته؟مهم جنین و ژن هست بنظر من 

یعنی دکترتون در کل میگفت خودت هم میتونی؟

عزیز مگر بار چندمت هست که قرار میکرو کنی؟

یبار انجام دادم ولی خب ۹ ساله همش این دکتر اون دکتر گفتم شانسمو امتحان کنم یبار میکرو کنم اگه بخوام حامله بشم میشم که اونبار نشد

خدایا به امید تو
کاااااامل درکت میکنم و میفهممت .....آدم به جایی میرسه که خسته میشه  الان جنین از خودتون هست در ...

آره از خودمونه

دکتر گفت خودت انجام بده خیلی باهام حرف زدن پشیمونم کنن نصیحتم کردن ولی دیگه واقعا طاقت ندارم

خدایا به امید تو
یبار انجام دادم ولی خب ۹ ساله همش این دکتر اون دکتر گفتم شانسمو امتحان کنم یبار میکرو کنم اگه بخوام ...

پس خاطره خوبی از میکرو نداری بخاطر همین دوسنداری 

اونزمان هم فیبروکیستیک بودی؟یا بخاطر میکرو فیبروکیستیک شدی؟

من خودم خیلی ازعوارضش میترسم بعلت فیبروکیستیک

2706