2726
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 895836 بازدید | 5926 پست
بنظر من اگر رسم شون هست که عیدی بدن به خواهراشون خب شما م بدین خیلی مقاومت نکنید منکه باشم برام مهم ...

بحث پیش نمیاد...! بیاد هم برام مهم نیست من میخوام کار درست را انجام بدم حالا هر کسی میخواد خوشش بیاد هر کسی هم میخواد بدش بیاد! اونا هم قطعا کار هایی میکنن که مورد پسند من نیست ولی من میگذرم .....

خودشون خوب توی نسل قبلشون رسم دارن ولی خوب خود خواهر شوهرام نمیدونم به خواهرشوهرای خودشون عیدی میدن یا نه!

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
بحث پیش نمیاد...! بیاد هم برام مهم نیست من میخوام کار درست را انجام بدم حالا هر کسی میخواد خوشش بیاد ...

در کل یه سری رسم رسومات تو فرهنگ ما هست که تو این دوره زمونه باید وربیفته چیه بابا همش باعث دردسر قدیما روابط بهتر و بیشتر بود رسوم اون موقع برا همون موقع باید بمونه الان دیگه کاربردی نداره ..‌ خواهر شوهر بشدت بی ادب و مغرور و از خود راضی که جواب برادر بزرگش رو به بدترین شکل ممکن بده دیگه عیدی نداره که اون عیدی برا قدیم بود که تو بدترین شرایط هم احترام همو نگه میداشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اعتماد به نفسم خیلی. خیلی پایین هست حوری که همه بهم میگن.و اراده خیلی خیلی ضعیفی دارم. هیچ کاری ر ...

وقتی  کاری  تا  اخر  انجام  نمیشه  مشخصه  فکرت  و  ذهنت  صدای اضافه  داره  و  تمرکز  نداره  و  همیشه  مشغوله 

یا  مثل  کودکان  بیش فعالی  بزرگسالان  هم  داریم  که  کارها  رو  نیمه  تمام  رها  میکنن  و  پرونده  شو  نمیبندن  و  این  باز  بودن  پرونده  ناخوداگاه  فکرت  و  مشغول  میکنه  و  انرژیتو  میگیره 

شما  باید  بیای  اولویت  بندی  کنی  یکی  از  کارها  رو  بکشی  بیرون  بهش  جهت  بدی  و پرونده  شو  ببندی  به  مرور میبینی  که  بقیه  کارها  پشت  سرش  ردیف  میشن   

ولی  همیشه  باید  بدونیم  یا  کاری  و  نباید  شروع  کرد  یا  اگر  شروع  کردی  به  پایان  برسون  حالا  یا  واقعا  اونو  به پایان  میرسونی  یا  اگر نتونستی  هم  اون  کار  و  بکش  تو  ذهنت  بکشش  تا  ذهنت  خالی  بشه

نور

دوستان  اگه  خواستین  کاری  و  شروع  کنید  یا  نباید  به  کسی  بگین  یا  اگر  گفتین  باید  عزت  کلام  داشته  باشی  یعنی  رو  حرفت  و  هدفت  بمونی  و  اگر  نتونستی  میدونی  چی  میشه؟تو  چشم  همه  کسانی  که  در  جریان  بودن  خوار  میشی  روت  حساب  باز نمیکنن  و  یه جورایی  خودت  خراب میشی، واسه  همین  میگن  راز ،نهان  کن، 

یا  میگن  اولش  شلوغ  نکن صداشو  درنیار ،بذار  موفقیتت صدای  تو  باشه

نور
2728
یه کتاب دیگه هم دارم « چگونه از دست آدم های عوضی خلاص شویم»، تو این کتاب هم اولین راهکاری که پیشنهاد ...

خانم مانترا من یه سوال دارم میخوام تو خصوصی ازتون بپرسم اگر ممکنه ممنون میشم درخواست دوستی مو بپذیرید و منو راهنمایی کنید ... سپاس

باور کنید ما زیاد نیاز به ارتباط با دیگران نداریم، اگر با خودمون و درونمون آشتی کنیم. قبل ها که به ا ...

سلام ..ممنون بابت این تاپیک مفید

من کلا زیاد اهل روابط و دوستی نیستم و مهمونی تو خونم همون سالی یکی دوباره، خودمو همسرم اینجوری دوست داریم ؛ولی از وقتی بچه دار شدم احساس میکنم اشتباه کردم چون همیشه پسرم میگه چرا خونمون زیاد مهمون نمیاد 

و از اون موقع فکرم همیشه درگیره 

آیا باید روال خودمونو کنار بزارم و به حرف پسرم توجه کنم و معاشرت بیشتری با خانواده و دوستان داشته باشم؟؟

شعر ،متن و عکس های عاشقانه و زیبا در کانال تلگرام                         @beyadenojavani
به هر چی علاقه داری، همون کار را انجام بده... با خودت خلوت کن...بنویس چه کاری را دوست داری انجام بد ...

سلام مانترای عزیز ، شما گفتید که رفتار عوضی ها ریشه در کودکی داره (با توجه به اینکه من خودم دوتا دختر کوچیک دارم) ،میخوام بدونم که در کودکی چه رفتاری با این افراد شده؟ 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
سلام مانترای عزیز ، شما گفتید که رفتار عوضی ها ریشه در کودکی داره (با توجه به اینکه من خودم دوتا دخت ...

عزيزم حتما مانترا جان ميان راهنماييتون ميكنن 

ولي سي دي هاي تعليم و تربيت دكتر هلاكويي رو هم تهيه كنيد و گوش كنيد 

من ريشه ي خيلي از رفتاراي خودم و پسرم رو تو اين سي دي ها پيدا كردم 

الان سي دي هاي سه تا هفت سالشون رو دارم گوش و عمل ميكنم و به شددددت پشيمونم كه چرا از بدو تولد عمل نكردم  

تو كانالاشونم تو تلگر ام عضو  هستم  و تماس هايي كه با عنوان تربيت فرزند هست و بقيه ي تماساشون رو تاجايي كه بتونم گوش ميدم  

مثلا پسرم اضطراب جدايي وحشتناكي داره 

با اينكه سعي كردم به موقع از شير بگيرم و جاي خوابشو جدا كنم و رفتار من و پدرش تو خونه باهم عاليه همين برام عجيب بود كه اين همه اضطرابش از كجا مياد كه تو مبحث اضطراب جدايي كامل و جامع اينارو توضيح دادن و الان ميدونم اشكال كارم كجا بوده

سلام خانوما.  چطوری یه  کتاب رو رایگان بخونم؟؟؟

من  یه  مدت  اپلیکیشن  طاقچه  داشتم  و  بعضی  وقتا  هم  پی  دی  اف  رایگان  کتاب رو  سرچ  میکنم  ولی  واقعا  اگه  خود  کتاب  با ترجمه  خوب  بخری  یه  چیز  دیگه  ست.

نور
عزيزم حتما مانترا جان ميان راهنماييتون ميكنن  ولي سي دي هاي تعليم و تربيت دكتر هلاكويي رو هم ت ...

ممنونم عزیزم حتمآ تهیه می کنم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
وای چقدر بده بزارش دم اشغالی ساعت ۹ ببرنش اگر هنوز اینه کاش پرت کنی بیرون از زندگیت این بیمار روان ...

سلام دوستان عزیزم،خوش اومدی مهرپاکان. باورهای اشتباهمون رو باید بگذاریم دم در آشغالی ببره شون.

خوشا راهی که پایانش تو باشی...
عالی بود پرنسس.  من تشخیص میدم مادرم جزوافرادی بود که تمرکزش بشدت روی خودش بود واهدافش.  ...

سلام بیتاجون. اونهایی که مدام تمرکزشون روی دیگران هست، میخوان مدام خودشون رو از دریچه نگاه دیگران ببینن.مدام دنبال یک تایید هستند.مهر طلب هستند. نظرات دیگران خیلی براشون مهمه.در صورتی که انسان اگر خودش، خودش رو دوست داشته باشه، نیازش به تایید مدام دیگران قطع میشه و میتونه از اون روز خودش باشه.

خوشا راهی که پایانش تو باشی...
2706