2726
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 895846 بازدید | 5926 پست

سلام بچه ها لطفا در مورد بددلی هم یکم توضیح بدین اینکه در کنار کسی زندگی کنی که خیلی بددله و از کاه کوه می‌سازه و یه مسئله رو آنقدر برای خودش بزرگ و بولد میکنه که باعث آزار اطرافیان میشه و حتی انقدر راجع به یه موضوع فکر میکنه(حتی شب ها راجع به افکارش خواب میبینه و با صدای بلند حرف میزنه) که یه سری توهمات خودش رو هم قاطی ماجرا میکنه یعنی حتی چیزی که واقعا وجود نداشته و ازت جواب میخواد بابت اونها ببخشید نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه اما یه جورایی نمیتونم خیلی مسئله رو باز کنم

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

و نکنته اینکه اون شخص از نظر شخصیت همون آدم سخت و یا عوضی هست که هیچ حق و حقوقي برای دیگران قائل نیست و به خودش اجازه میده در هر موردی دخالت کنه و توقع داره همه در مقابلش بگن تو درست میگی و خودش رو عقل کل میدونه 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتون حق می دهم...طبیعی است که انتظار داشته باشیم که در رابطه زناشویی،  عشق و محبت دریافت کنیم. ...

متشکرم از پاسخگوویتون 

بازم منتظرم اگر راهکاری برای من و دوستان مثل من داشتید بگید.  

این نیز بگذرد...                                                       
2728

من اعتماد به نفسم خیلی. خیلی پایین هست حوری که همه بهم میگن.و اراده خیلی خیلی ضعیفی دارم. هیچ کاری رو تا آخر انجام نمیدم. خیلی دوست دارم تغییر کنم شروع میکنم یه مدت خوبم دوباره ولش میکنم. واین روی اخلاق بقیه نسبت به من تاثیر گذاشته. اکجا شروع کنم؟ چطور  شروع کنم به دوست داشتن خودم؟ 

من باور دارم که دیگران رو نمیتوانم تغییر بدم،و تنها روی خودم،افکارم،احساساتم و باورهام میتوانم تغییر ...

لایک

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

سلام خدمت دوستان خوب این تاپیک خصوصا پرنسس و مانترا ی عزیز

یه موضوعی که ذهنم را درگیر کرده کرده چندین وقت هست موضوع عیدی دادن به خواهر شوهر هست. به نظرتون آیا واقعا این رسم جا نداره که از بین بره؟!!

میدونم خیلی از خانوما اینجا خودشون برادر دارن و با این عیدی خیلی خوشحال میشن و ممکنه نسبت به این پست هیجانی نظر بدن... ولی خوب منطقی باشیم به نظرتون عیدی به خواهر شوهر آیا واقعا یه رسم مسخره ای نیست؟

من خودم اولین سالی که عقد کردم پدر شوهرم همون عیدی که به بقیه اعضا خانواده میداد به منم داد... متفاوت هم نبود... 

عید سال بعدش که اولین سال عروسی بود هم همینطور....

منم تا چندین سال همون عیدی روتینی که به همه میدادم را به خواهر شوهر هام هم میدادم ولی خوب احساس میکنم کارم خیلی یک طرفه بود.... 

چرا من باید عیدی بدم آخه؟ اگر احترام هست خوب باید احترام به من برگرده... اون موقع خواهر شوهرام عیدی که بهشون میدادم را به بچه من میدادن.... 

البته نه اینکه من به اون عیدی نیازی داشته باشم یا حالا چیز خاصی باشه.. اصلا... ولی خوب اعتقادم بر این بود که احترام در مقابل احترام....

اگر من به خواهر شوهرم عیدی میدم اونا هم باید احترام و محبت عیدی دادن را به خود من برگردونن... درسته؟!!!! 

با همسرم صحبت شد گفت به خاطر من به خواهرام عیدی بده... فکر کن عیدی را من دارم میدم.... 

ولی اصلا بحث رقم و عدد نیست... 

میخوام اگر همسرم امسال دوباره یاد عیدی این موضوعات به خواهرش افتاد بگم خودت بهشون بده.... (البته اینم بگم درصورتی می تونم بی تفاوت باشم که همسرم اول عیدی من را بده بعد خواهراش... وگرنه خوب هر چی ببینه از چشم خودش دیده     ).  من کاملا نسبت به این مساله خودم را میکشم کنار و بی تفاوت برخورد میکنم.... به نظرتون کارم درسته؟!!!!

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
سلام خدمت دوستان خوب این تاپیک خصوصا پرنسس و مانترا ی عزیز یه موضوعی که ذهنم را درگیر کرده کرده چند ...

بنظر من اگر رسم شون هست که عیدی بدن به خواهراشون خب شما م بدین خیلی مقاومت نکنید منکه باشم برام مهم نیس اگه جز رسم و رسومات باشه در حد متعادل میدم میره حداقل برا آرامش خودمم که شده بحث و ... پیش نیاد

2706