2726
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 896279 بازدید | 5926 پست
چند وقته چند تا کتاب و سخنرانی گوش میدم،در رابطه به باورهامون. میدونید که رفتار ما،نشات گرفته از باو ...

استاتر جان اول از همه سپاس بابت تاپیک خوبت. دوم از دوستانی که دعوت میکنی تقاضا دارم اسم . سن و مدرک تحصیلی و زمینه مطالعاتشون رو بگن که وقتی داریم راهنمایی میگیریم ذهنیتی راجع به هم داشته باشیم. 

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام پرنسس عزیزم . به نظرت چطور میتونیم این باور را که همسر نباید بدونه ما خونه مادرش بره را کنار بزاریم و اگر رفت حساس نشیم و مدام درگیری فکری نداشته باشیم که الان چیکار میکنن و چی میگن و کی میاد و یه موقع بر علیه من کاری نکنن و از این حرفا. اونقدر این فکرا بهت فشار بیاره که بخوای فوری دفعه بعد باهاش بری ( علیرغم میل باطنیت) . البته این باور غلط از دوران کودکی و ارتباط ناسالم مادر با خانواده همسر در بچه ها شکل میگیره و ترک کردنش از ناخود اگاه خیلی سخته.حتی نمیدونی چطور و چند وقت به چند وقت باهاشون ارتباط بگیری  تا همه چیز درست و بدور از تشویش باشه 

پرنسس عزيزم چقدردوس داشتم باهات در  ارتباط بودم 

چندماه پيش با تاپيكت اشنا شدم 

حس كردم خيليبي افكارو طرز نگاهت بهم نزديكه

من يه پزشك عمومي ام كه عاشق مباحث روان هستم 

شايد تخصص روانپزشكي بخونم

حس كردم شما تو مباحث مشاوره و روانشناسي ماشالله خيلي قوي هستي 

روانشناسي نميخونين؟ 

ميشه درخواست دوستيمو قبول كنين؟

بانو آریایی تاپیک مفیده بچه ها بالا نگهش داریم💪💪💪💪

منظورتون با من هست؟ من کلی تبلیغ کردم ...لطفا شما هم دوس داشتید تاپیک تبلیغ کنید.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
من هم باوردارم هرمشکلی توزندگی  ماپیش میاد اومده تا درسی به من بده وضعف منوتبدیل به قدرت کنه ...

سلام میشه بگید برای قدم اول چه کردید منم شخصیت مهر طلب دارم و شوهر سلطه گر که در مقابل کوچکترین حرکت من برخوردای شدیدی میکنه هم می خوام تغییر کنم که خودش سخت هم مانع دارم

بانو راهکار برای افزایش آرامش داری؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706