1472
1411
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 48878 بازدید | 1944 پست
بهتون حق می دهم...طبیعی است که انتظار داشته باشیم که در رابطه زناشویی،  عشق و محبت دریافت کنیم. ...

متشکرم از پاسخگوویتون 

بازم منتظرم اگر راهکاری برای من و دوستان مثل من داشتید بگید.  

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من اعتماد به نفسم خیلی. خیلی پایین هست حوری که همه بهم میگن.و اراده خیلی خیلی ضعیفی دارم. هیچ کاری رو تا آخر انجام نمیدم. خیلی دوست دارم تغییر کنم شروع میکنم یه مدت خوبم دوباره ولش میکنم. واین روی اخلاق بقیه نسبت به من تاثیر گذاشته. اکجا شروع کنم؟ چطور  شروع کنم به دوست داشتن خودم؟ 

1436
1469
خرد شماره۸۲: نه تماما بد، نه تماما خوب! “Neither all bad nor all good” این گفته حکیمی است که حک ...

خوشحالم که تو این تاپیک حضور دارید شما واقعا حرفای زیادی برای گفتن دارید 

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد

سلام خدمت دوستان خوب این تاپیک خصوصا پرنسس و مانترا ی عزیز

یه موضوعی که ذهنم را درگیر کرده کرده چندین وقت هست موضوع عیدی دادن به خواهر شوهر هست. به نظرتون آیا واقعا این رسم جا نداره که از بین بره؟!!

میدونم خیلی از خانوما اینجا خودشون برادر دارن و با این عیدی خیلی خوشحال میشن و ممکنه نسبت به این پست هیجانی نظر بدن... ولی خوب منطقی باشیم به نظرتون عیدی به خواهر شوهر آیا واقعا یه رسم مسخره ای نیست؟

من خودم اولین سالی که عقد کردم پدر شوهرم همون عیدی که به بقیه اعضا خانواده میداد به منم داد... متفاوت هم نبود... 

عید سال بعدش که اولین سال عروسی بود هم همینطور....

منم تا چندین سال همون عیدی روتینی که به همه میدادم را به خواهر شوهر هام هم میدادم ولی خوب احساس میکنم کارم خیلی یک طرفه بود.... 

چرا من باید عیدی بدم آخه؟ اگر احترام هست خوب باید احترام به من برگرده... اون موقع خواهر شوهرام عیدی که بهشون میدادم را به بچه من میدادن.... 

البته نه اینکه من به اون عیدی نیازی داشته باشم یا حالا چیز خاصی باشه.. اصلا... ولی خوب اعتقادم بر این بود که احترام در مقابل احترام....

اگر من به خواهر شوهرم عیدی میدم اونا هم باید احترام و محبت عیدی دادن را به خود من برگردونن... درسته؟!!!! 

با همسرم صحبت شد گفت به خاطر من به خواهرام عیدی بده... فکر کن عیدی را من دارم میدم.... 

ولی اصلا بحث رقم و عدد نیست... 

میخوام اگر همسرم امسال دوباره یاد عیدی این موضوعات به خواهرش افتاد بگم خودت بهشون بده.... (البته اینم بگم درصورتی می تونم بی تفاوت باشم که همسرم اول عیدی من را بده بعد خواهراش... وگرنه خوب هر چی ببینه از چشم خودش دیده     ).  من کاملا نسبت به این مساله خودم را میکشم کنار و بی تفاوت برخورد میکنم.... به نظرتون کارم درسته؟!!!!

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
سلام خدمت دوستان خوب این تاپیک خصوصا پرنسس و مانترا ی عزیز یه موضوعی که ذهنم را درگیر کرده کرده چند ...

بنظر من اگر رسم شون هست که عیدی بدن به خواهراشون خب شما م بدین خیلی مقاومت نکنید منکه باشم برام مهم نیس اگه جز رسم و رسومات باشه در حد متعادل میدم میره حداقل برا آرامش خودمم که شده بحث و ... پیش نیاد

بنظر من اگر رسم شون هست که عیدی بدن به خواهراشون خب شما م بدین خیلی مقاومت نکنید منکه باشم برام مهم ...

بحث پیش نمیاد...! بیاد هم برام مهم نیست من میخوام کار درست را انجام بدم حالا هر کسی میخواد خوشش بیاد هر کسی هم میخواد بدش بیاد! اونا هم قطعا کار هایی میکنن که مورد پسند من نیست ولی من میگذرم .....

خودشون خوب توی نسل قبلشون رسم دارن ولی خوب خود خواهر شوهرام نمیدونم به خواهرشوهرای خودشون عیدی میدن یا نه!

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
بحث پیش نمیاد...! بیاد هم برام مهم نیست من میخوام کار درست را انجام بدم حالا هر کسی میخواد خوشش بیاد ...

در کل یه سری رسم رسومات تو فرهنگ ما هست که تو این دوره زمونه باید وربیفته چیه بابا همش باعث دردسر قدیما روابط بهتر و بیشتر بود رسوم اون موقع برا همون موقع باید بمونه الان دیگه کاربردی نداره ..‌ خواهر شوهر بشدت بی ادب و مغرور و از خود راضی که جواب برادر بزرگش رو به بدترین شکل ممکن بده دیگه عیدی نداره که اون عیدی برا قدیم بود که تو بدترین شرایط هم احترام همو نگه میداشتن

1474
من اعتماد به نفسم خیلی. خیلی پایین هست حوری که همه بهم میگن.و اراده خیلی خیلی ضعیفی دارم. هیچ کاری ر ...

وقتی  کاری  تا  اخر  انجام  نمیشه  مشخصه  فکرت  و  ذهنت  صدای اضافه  داره  و  تمرکز  نداره  و  همیشه  مشغوله 

یا  مثل  کودکان  بیش فعالی  بزرگسالان  هم  داریم  که  کارها  رو  نیمه  تمام  رها  میکنن  و  پرونده  شو  نمیبندن  و  این  باز  بودن  پرونده  ناخوداگاه  فکرت  و  مشغول  میکنه  و  انرژیتو  میگیره 

شما  باید  بیای  اولویت  بندی  کنی  یکی  از  کارها  رو  بکشی  بیرون  بهش  جهت  بدی  و پرونده  شو  ببندی  به  مرور میبینی  که  بقیه  کارها  پشت  سرش  ردیف  میشن   

ولی  همیشه  باید  بدونیم  یا  کاری  و  نباید  شروع  کرد  یا  اگر  شروع  کردی  به  پایان  برسون  حالا  یا  واقعا  اونو  به پایان  میرسونی  یا  اگر نتونستی  هم  اون  کار  و  بکش  تو  ذهنت  بکشش  تا  ذهنت  خالی  بشه

صدهزاران کیمیا حق آفرید،کیمیایی همچو صبر ،آدم ندید. مولانا

دوستان  اگه  خواستین  کاری  و  شروع  کنید  یا  نباید  به  کسی  بگین  یا  اگر  گفتین  باید  عزت  کلام  داشته  باشی  یعنی  رو  حرفت  و  هدفت  بمونی  و  اگر  نتونستی  میدونی  چی  میشه؟تو  چشم  همه  کسانی  که  در  جریان  بودن  خوار  میشی  روت  حساب  باز نمیکنن  و  یه جورایی  خودت  خراب میشی، واسه  همین  میگن  راز ،نهان  کن، 

یا  میگن  اولش  شلوغ  نکن صداشو  درنیار ،بذار  موفقیتت صدای  تو  باشه

صدهزاران کیمیا حق آفرید،کیمیایی همچو صبر ،آدم ندید. مولانا
یه کتاب دیگه هم دارم « چگونه از دست آدم های عوضی خلاص شویم»، تو این کتاب هم اولین راهکاری که پیشنهاد ...

خانم مانترا من یه سوال دارم میخوام تو خصوصی ازتون بپرسم اگر ممکنه ممنون میشم درخواست دوستی مو بپذیرید و منو راهنمایی کنید ... سپاس

باور کنید ما زیاد نیاز به ارتباط با دیگران نداریم، اگر با خودمون و درونمون آشتی کنیم. قبل ها که به ا ...

سلام ..ممنون بابت این تاپیک مفید

من کلا زیاد اهل روابط و دوستی نیستم و مهمونی تو خونم همون سالی یکی دوباره، خودمو همسرم اینجوری دوست داریم ؛ولی از وقتی بچه دار شدم احساس میکنم اشتباه کردم چون همیشه پسرم میگه چرا خونمون زیاد مهمون نمیاد 

و از اون موقع فکرم همیشه درگیره 

آیا باید روال خودمونو کنار بزارم و به حرف پسرم توجه کنم و معاشرت بیشتری با خانواده و دوستان داشته باشم؟؟

شعر ،متن و عکس های عاشقانه و زیبا در کانال تلگرام                         @beyadenojavani
به هر چی علاقه داری، همون کار را انجام بده... با خودت خلوت کن...بنویس چه کاری را دوست داری انجام بد ...

سلام مانترای عزیز ، شما گفتید که رفتار عوضی ها ریشه در کودکی داره (با توجه به اینکه من خودم دوتا دختر کوچیک دارم) ،میخوام بدونم که در کودکی چه رفتاری با این افراد شده؟ 

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1450