2737
2734

دوستای گلم حالم خوب نیست.همسرم ترکم کرد.من خودمم دیگه مطمعنم دوقطبی و ام عود میکنه چندروز یکبار.از شدت ناراحتی پنج تا قرص ارامبخش خوردم بلکه اروم بشم.عاقبتم چیشد؟؟؟؟کاش سرطان داشتم نه این درد که خودمم نمیدونم با خودم چند چندم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

انشالله حال دلت خوب بشه خدابزرگه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

چرا فک میکنی ارزش نداری؟ چرا خودتو دس کم میگیری؟ بهتر نیس اینجوری فک کنی که اون لیاقت عشق تو رو نداشت ؟ 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گاهی باید رها کرد و رفت ...

درست میانه ی راه ...

جایی که همه چیز خوب است ...

باید روزهایِ خوب را ، تویِ همان روزهایِ خوب جا گذاشت ...

باید بیخیالِ ادامه دادن شد ...

همیشه نباید برایِ رفتن ، منتظرِ یک نقطه ی بی رحمانه و یک پایانِ ناگزیر ماند ...

باید بدونِ دلیل ، کنار کشید ،

درست همان جایی که پای هیچ خاطره ی بدی برای یک عمر عذاب کشیدن وسط نباشد  ...

گاهی ، وسطِ یک عالمه لبخند و حالِ خوش ؛

جایی که هیچ کس فکرش را هم نمی کند ،

باید همه چیز را گذاشت و رفت ...

2738

من اگه تو سن 17 سالگی میدونستم دوقطبی ام به خدا قسم ازدواج نمیکردم.بحدا قسم بچه دار نمیشدم.

من بعد سقط اخریم بیماریم عود کرد

من چکنم اخه

امروز کم مونده بود پسرمو بکشم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

😔😔😔😔

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

اگ شوهرت مریض بود تو ترکش نمیکردی چون زندگیتو به پاش ریختی پس بره گمشه مرتیکه بی لیاقت که بخاطر ی بیماری پشتتو خالی کرد خدا پشت و پناهت باشه نه ی مشت نامرد

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

عزیزم اینک آدم دوقطبیه ؛ بیماریه صعب العلاجی نیست ک ...داروهاتو بخور منظم اتفاقا الان همسرت نیست تکلیفت معلومه خودتی دنیای خودت...ی مدت فکرت درگیرشه بعدش سعی کن ب خودت بیای و طوری پیشرفت کنی ک حسرت دوباره دیدنت ب دلش بمونه 

من اگه تو سن 17 سالگی میدونستم دوقطبی ام به خدا قسم ازدواج نمیکردم.بحدا قسم بچه دار نمیشدم. من بعد ...

چه جور چرا نمیری پیش یه رواشناس گلم کسی نیست بهت کمک کنه مادری پدری خاهری ؟خودت که میتوتی

2706