1874
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

😂😂مطمئنی توهمشو نمیزنی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدن پیش بسوی خوش تیپی😃😎متاهل وصدالبته متعهد  هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  چشماتو بپوشون تو از همه اون نگات تمامش مال منه جاده ی هرازه تویه موهات پر پیچ و تابو قرو قمه😍 همیشه بین دوستاتون ی فرشته هست ک خدا اختصاصی لپاشو چالدار کرده😇برید کنار فرشته ای نشین😌😇

شاید خودتون چشم میزنید😒😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
1967

اول سعی کنید تو چشم نباشید تا جایی که میشه مثلا من اگه چند تا چیز بخرم یکی یکی استفاده میکنم یاتا خودشون نبینن چیزی نمیگم بعدم زیاد سوره ناس و فلق و ایت الکرسی و ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله بخونید

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

در و ببند😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
8

منم همینم😔😔چون من حامله ام هم شوهرم تصادف کرد و خودشم مریض شد هم‌پدرم‌ ی طرف صورتش ی خرده لمس شده😢

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

تخم مرغ بشکن

بهم گفت بخواب ؟ خوابیدم … گفت وا کن ؟ وا کردم … یه چیزی در آورد کرد توش … وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد … خیلی ترسیده بودم … اولین بار بود دندون می کشیدم............. 💙💙💙💙  اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره.... و معمولا لختن....؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن و بعضی وقتا با ملایمت.... هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم؟؟؟ آفرین تام و جریه😆😆😆😆
1718