2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام چجوری دکوپاژ کنم میشه راهنمایی کنی ،مثل دکلرس،اخه جنس موهام خیلی بد شده خشکه

عزیزم بابد بری آرایشگاه ک قشنگ رنگش کنه ....دکوپاژ اول باید بیرنگ کنی بعد هر رنگی خواستی بزاری موهات

2731
سلام چجوری دکوپاژ کنم میشه راهنمایی کنی ،مثل دکلرس،اخه جنس موهام خیلی بد شده خشکه

پودر دکلره رو با اکسیدان ۳قاطی کن مث ماست کیسه ای بشه،پودر بدون آمونیاک پیمانه ای بخر،یه ساعت بزار بمونه،تا نارنجی بیشتر باز نمیکنه،بعد بشور،رنگ شماره ۶زیتونی یه بند انگشت واریاسیون طلایی با اکسیدان ۲و  کمی آب قاطی کن بزار بعد که رنگ گرفت بشور،راهی غیر از این نیست

ممنون عزیزم راهی نمیدونی موهام نرم بشه خوش حالت بشه 

خواهش میکنم عزیزم ....بهر حال وقتی دکوپاژ کنی مو یکم جنسش زمخت میشه میتونی بعد حمام مقدار خیلی کم روغن نارگیل بزنی عالیه و شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده و نرم کننده مو  استفاده کنی

2738
پودر دکلره رو با اکسیدان ۳قاطی کن مث ماست کیسه ای بشه،پودر بدون آمونیاک پیمانه ای بخر،یه ساعت بزار ب ...

پودر بدون آمونیاک کدوماست،من که هر وقت رفتم بخرم دو نمونه بهم نشون داده یکی سفیده یکی هم آبی😢🤕

عزیزم یه چیزی بگم بهت.

دکوپاژ فقط میتونی با پودر دکوپاژ انجام بدی با پودر دکلره موهات کلا داغون میشه.من رفتم پودر ریمورر بهم داد و بهم گفت برا رنگ زیتونی خیلی نمیتونی روشن کنی چون کلا موهات میسوزه.تا حد نارنجی روشن شد اونم یکدست نشد.

منم روش به حد نامعطلی البته فرداش رنگ باید بکنی.

زیتونی گذاشتم .ولی😄😄😄😄

چند روز دیگه بعد حموم کل موهای نارنجی و شرابی و قرو قاطیت میاد بیرون.اینهمه توضیح براتون نوشتم که بدونی اصلا فایده ای نداره.فقط بزار خودش بلند شه و بشوره بریزه.

2706