2733
2739

سلام دوستان من در شرف طلاقم و شوهرمم بالاخره با طلاق موافقت کرد  امروز تو سایت مرکز مداخله در بحران هم ثبت نام کردیم و فردا میریم.

طلاق توافقیه و وکیل گرفتیم دقیقا چقدر طول میکشه؟

چقدر پول به وکیل دادی؟

کیا از طریق دفترخونه برای طلاق توافقی اقدام کردن چقدر طول کشید؟

لطفا راهنماییم کنید پروسه به چه صورته؟

مشاوره هر روزست؟

چی بگیم زودتر تموم کنن این داوری رو؟؟؟؟

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 

دوماه تقریبا زمان میبره پروسه طلاق توافقی 

وکیل حدودا چهار تومن میگیره 

از دفترخونه شروع کنین یکم کاراتون جلوتر میوفته 

مشاوره دو یا سه جلسه اس میتونه در حد دو هفته طول بکشه یا ده روز 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو طلاق توافقی چیزی لازم نیست بگین چون دو طرف راضی به طلاقن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2728
چرا میخوای طلاق بگیری

مشکل زیاد دارم بعد 8 سال دارم جدا میشم.تاپیک قبلیم توضیح دادم.شما اطلاعات نداری دراین زمینه؟

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
دوماه تقریبا زمان میبره پروسه طلاق توافقی  وکیل حدودا چهار تومن میگیره  از دفترخونه شروع ...

جدی از دفترخونه شروع کنیمزودتر تموم میشه؟

من شنیدم از وکیل شروع کنیم زودتر تموم میشه که؟

تو طلاق توافقی چیزی لازم نیست بگین چون دو طرف راضی به طلاقن 

اخه میگن داورا سعی میکنن یه صلح برسونن و کش میدن برا همین پرسیدم

جدی از دفترخونه شروع کنیمزودتر تموم میشه؟ من شنیدم از وکیل شروع کنیم زودتر تموم میشه که؟

وکیل کاره خاصی انجام نمیده که اگه میخوای تو کارای اداری و واگذار کنی به وکیل اون بحثش جداست ولی طلاق توافقی کاره خاصی نداره فقط پول الکی میدی به وکیل چهارملیونم کم نیست که

فرقی نداره وکیلم شروع کنه از دفترخونه شروع میکنه دفترخونه اولین کارش استعلام دارایی مرده 

2738
اخه میگن داورا سعی میکنن یه صلح برسونن و کش میدن برا همین پرسیدم

نه بابا اون طلاق عادیه 

تو طلاق توافقی کسی کاری به کارتون نداره چون دو طرفم راضین هیچ کس نمیتونه جلوتونو بگیره .محض احتیاط میتونین جلو بقیه فیلم بازی کنین مثلا جلو مشاور فقط بحث کنین و داد بکشین زودتر برگه عدم سازش و میده

وکیل کاره خاصی انجام نمیده که اگه میخوای تو کارای اداری و واگذار کنی به وکیل اون بحثش جداست ولی طلاق ...

شما خودت این مراحل رو رفتی؟

استعلام و اینها رو بخاطر مهریه انجام دادم

شما از دفترخونه شروع کردی؟

دفترخونه دادخواست مینویسه میبریم دادگاه؟

شما خودت این مراحل رو رفتی؟ استعلام و اینها رو بخاطر مهریه انجام دادم شما از دفترخونه شروع کردی؟ ...

من فعلا درخواست مهریه دادم هنوز درخواست طلاق ندادیم 

چون پرسه اش بعد مهریه اس 

من وکیل دارم بخاطر مهریه مجبور شدم بله از دفترخونه شروع کرد استعلام گرفت 

من فعلا درخواست مهریه دادم هنوز درخواست طلاق ندادیم  چون پرسه اش بعد مهریه اس  من وکیل د ...

من کارای مهریه رو خودم به تنهایی بدون وکیل انجام دادم اونم با یه بچه کوچیک.الحمدالله از پسش بر اومدم.منمهریم کمه شوهرمم میخواد بهم بده 14 تاست

من فعلا درخواست مهریه دادم هنوز درخواست طلاق ندادیم  چون پرسه اش بعد مهریه اس  من وکیل د ...

ممنون که جواب دادی عزیزم این همه عضو داره تو نی نی سایت هیچکس نمیاد راهنمایی کنه همه خواننده خاموشن حالا یکی تاپیک خیانت بزنه همه میرن راهکار میدن اه

ممنون که جواب دادی عزیزم این همه عضو داره تو نی نی سایت هیچکس نمیاد راهنمایی کنه همه خواننده خاموشن ...

کاره خاصی نکردم 

2706