2737
2734
عنوان

امپول hcg

175 بازدید | 36 پست

سلام کسی امپول hcg برای بارداری تزریق کرده ؟؟ نتیجش چیشده؟؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من این ماه قرار بود سونو بدم بزنم ولی میفته تاسوعا😐 ان شاالله باردارشی زیاد شنیدم باردار شدن

منم همینطور

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
سلام من این ماه قرار بود سونو بدم بزنم ولی میفته تاسوعا😐 ان شاالله باردارشی زیاد شنیدم باردار شدن

برای من سونو ننوشته فقط گفت صبح روز ۱۴ پری بزنم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
عزیزم آمپول چیه؟ حاما باید دکتر تجویز کنه؟ کسی جواب گرفته؟

دقیق نمیدونم کاربردش چیه برای بارداریه و دکتر باید تجویز کنه حتماا

2738
من ماه قبل  زدم نتیجه نگرفتم

فقط همین اپولو زدید یا داروهای دیگه مصرف کردید؟؟؟

2706