2726
عنوان

کیت دو پررنگ به نظرتون....

1908 بازدید | 11 پست

الان من کیت رو زدم دیدیم دوتا خط پرنگ شده باید امشب اقدام کنم یا فردا اخه میگن وقتی دوتا خط پررنگ شد ۲۴ ساعت بعدش تخمک گذاریه اما دیرزوم هاله داشت کیتم به نظرتون چکار کنم اخه میخوام واسه پسر اقدام کنم گفتم دقیق روز تخمک گذاری باید باشه 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
عزیزم فردا میشه تخمک گذاریت 

ینی فردا شب اقدام کنم 🤔

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا کمکم کنید واقا گیج شدم 😢😢

2728
آره دیگه پسر میخوای فردا اقدام کن یادت نره قبلش بدنتو با آب و جوش شیرین رقیق شده بشوری که محیطش قلیا ...

باشه ممنونم عزیزم مرسی 😍😍😍

هم امشب اقدام کن هم فردا ضرر نداره ک

اخه پسر میخوام واسه اون گفتن دقیق روز تخمک گذاری باید باشه

لطفا کمکم کنید واقا گیج شدم 😢😢

وقتی تو کیت دو خط پررنگ میشه یعنی فولیکولهات به اندازه مناسب رسیدن هنوز در نشدن تا 24 ساعت بعد در میشن اگه جنسیت برات مهم نبود میگفتم از دوشب قبل باید یه شب درمیون رابطه داشته باشی اما حالا که جنس برات مهمه باید دقیقا روز تخمک گذاری رابطه داشته باشی که میشه فردا اگه کیت مونده برات فردا بزنی همین موقع ها باید خطش کمرنگ شده باشه یعنی تخمکت در شده و آماده باروریه 

وقتی تو کیت دو خط پررنگ میشه یعنی فولیکولهات به اندازه مناسب رسیدن هنوز در نشدن تا 24 ساعت بعد در می ...

مرسیییی واقا 😗😍😍😍