2726
عنوان

چاقی زیر گونه یا همون لپ

1586 بازدید | 35 پست

سلام خوبین ببخشید یه سوال داشتم اونم اینه که من صورت خوش فرمی دارم و گونه هامم برجستن ولی یه مشکل که هس لپ دارم 😐که صورتمو عین بچه ها نشون میده و باعث میشه گونه هام معلوم نباشه توروخدا یه راهکار بگین لیفت گونه یا نخ فایده میده؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لپتو بکشم😁😁😁

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728

عه چرا حیفه آدمی ک لپ داره همیشه بیبی فیسه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اگه صورتت گرد باشه خوبه اما اگر فرم گلابی داشته باشه اصلا خوب نیست

شروع رژیم:۲۱/۸/۹۷»»»»»وزن اولیه=۸۰»»»»»وزن هدف=۵۵🏆با همراهی و دلگرمی دوستانم و اراده قوی به زودی به وزن ایده آلم میرسم🥇

منم عین شما بودم.لاغر کردم استخون گونه هام برجستگیشون مشخص شد

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

خوبه که منم گونه دارم ولی صورتم تپلی نیست همه بهم میگن چقد صورتت لاغره 😫😫

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706