2726
عنوان

تجربه عمل بینی

498 بازدید | 14 پست

خانما من رفتم دکتر برا عمل همه مراحلو انجام دادم دیروز با دکتر حرف میزدیم در مورد فرم بینی به من گف که نمیشه به پره های بینی دست زد 😭😭😭😭😭یعنی نمیشه بالا پایین کرد پره های بینی رو 

بینی منم انحرافی داره یه پره بینیم پایینتر از اون یکی هس ولی من میخوام بعد از عمل باهم باشن یعنی درسته نمیشه پره های بینی رو بالا پایین کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید حتما راهی باشه پیش دکترای دیگه ام برو حتما

تو شهرمون این دکتر از همشون بهتره نمیدونم چیکار کنم از دیروز اونجوری گفته میگم دماغمو کوچیک کنه تابلو میشه که پره های بینیم بالا پایینه بیشتر به چشم میاد😭😭😭

تو شهرمون این دکتر از همشون بهتره نمیدونم چیکار کنم از دیروز اونجوری گفته میگم دماغمو کوچیک کنه تابل ...

چرا نمیای تهران؟دکترای خوبی داره اگه بتونی یکهفته بمونی میتونی عمل کنی بعد برگردی شهرتون گلم

چرا نمیای تهران؟دکترای خوبی داره اگه بتونی یکهفته بمونی میتونی عمل کنی بعد برگردی شهرتون گلم

نمیتونم‌ به زور خانواده امو راضی کردم‌اینجا عمل کنم واقعا تجربه ای ندارین که بدونین نمیشه پره های بینی رو بالا پایین کرد؟

والا نمیدونم ولی مال من گوشتی بود قشنگ جمع شده

پشیمون نیستی از عملت؟منم بینیم گوشتیه سه روزه عمل کردم مثل چی پشیمکنم انگار هنوز بزرگه بینیم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
چرا؟؟؟ درست نشده؟

آره خیلی بهتر شده کوچیک شده فقط تنفسم مشکل داره

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2706