2733
2734
عنوان

فوبیای بارداری

519 بازدید | 15 پست

کیا مث من هستن؛یه پسر ۲ساله دارم؛با اینکه ۲تا روش جلوگیری دارم یعنی هم قرص میخورم هم طبیعی جلوگیری میکنم ولی بازم همش میترسم باردار باشم؛خونم پر بیبی چکه اگه مطمئن نشم سریع آزمایش میدم هرماه زعفرون میخورم؛خیلی خودمو دارم عذاب میدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اشتبه میکنی عزیزم جز آزار و اذیت روحی بخودت کار دیگه نمیکنی تو قرصلتو سر وقت بخور روزی صدبار نزدیکی کن چون تخمک گذاری انجام نمیشه پس منتفیه اصلا تخمکی وجود نداره بارور شه

با وجود. اینکه جلوگیری میکنی دیگه چرا توهم بارداری میزنی؟ با جلوکیری ک کسی حامله نمیشه

چون بچه اولمو همینطوری ناخواسته باردار شدم ترس همه وجودمو گرفته؛شک کنم ب بارداری زندگی برا شوهرم جهنم میکنم

2738
اشتبه میکنی عزیزم جز آزار و اذیت روحی بخودت کار دیگه نمیکنی تو قرصلتو سر وقت بخور روزی صدبار نزدیکی ...

بنظرتون فقط طبیعی امکان باردارشدن داره؟؟

آخه من چندماه قبل بچم طبیعی جلوگیری کردم باردارنشدم ولی بعدبدنیااومدن بچم میترسم طبیعی جلوگیری کنم بارداربشم 

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
اشتبه میکنی عزیزم جز آزار و اذیت روحی بخودت کار دیگه نمیکنی تو قرصلتو سر وقت بخور روزی صدبار نزدیکی ...

آره ۲ساله قرص میخورم اون تایمی که باس بزارم کنار تا پریود شم یعنی جهمنمه برام

بنظرتون فقط طبیعی امکان باردارشدن داره؟؟ آخه من چندماه قبل بچم طبیعی جلوگیری کردم باردارنشدم ولی بع ...

طبیعی خالی بله ریسکه ولی منم بچه م دوسالشه از هفت ماهگی پسرم شروع کردم قرص خوردن اول ال دی بعد روکین  نه بابا توهم نزن خواهر جان ههههه سروقت قرصاتو بخور اگه باردار شدیییییی ههههه 

آره ۲ساله قرص میخورم اون تایمی که باس بزارم کنار تا پریود شم یعنی جهمنمه برام

نه عزیز دلم فقط یادت نره آنتی بیوتیک و چرک خشکن با فواصل زیاد بخور اگه یوقت مجبور به استفاده از این قرصا شدی چون مصرف همزمان این قرصا با قرصای جلوگیری باعث خنثی شدن اثر قرص جلوگیری میشه

2706