2737
2734
عنوان

ای کاش تابستون ۹۵ بود که هیچ وقت برای بچه داشتن اقدام نمیکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزااااارررررر مصیبت و بدبختی ریخته سرم

اینقدرررررررررر مشکلات بزرررررگ دارم که ضعف اعصاب گرفتم 

تو زندگی مم هیییییچ چیز سر جاش نیست یه جنبه زندگیمم درست نیست

مالی مریضی  احساسی  پدر مادر شوهر برای همشون مشکلات خیلی بررگ دارم

حالام بچم😔😔😔😔

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2728

يه واقعيت بهت بگم پسرعموم ٧سالش كه شد كلاس اول رفت تازه تونست حرف بزنه اصلا خيلي داغون بودددداااا

الان نخبه باور ميكني ؟خونسون پرمدال و افتخار

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2738
يه واقعيت بهت بگم پسرعموم ٧سالش كه شد كلاس اول رفت تازه تونست حرف بزنه اصلا خيلي داغون بودددداااا ا ...

امضات😔😢

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ناشکری نکن عزیزم همه اونایی که بچه داریم یوقتا خسته میشیم به این فکر کن خدا به خیلیا که آرزوشو دارن ...

ای کاش من خسته میشدم 

دخترم حرف نمیزنه

میگن تاخیر داره خودمو میکشم حرف میزنم حرف میزنم حرف میزنم شعر کتاب دهنم کف میکنه عین خیالشم نیست

اصلا توجخ ندازه گوش نمیده 

حرفم نمیزنه 

همخ جا بردم روانشناس گفتاردرمان متخصص فوق تخصص همش پول ویزیت و هزار کوفن دیگه

یکی میگه بلدرچین بده یکی میگه شربت امگا بده

یکی میگه مولتی ویتامین بده

همشو خریدم دخترم حساسیت دارویی داره نمیخوره به زور میدم

هیچ اثری نداشته

دیگه واقعا پول دکتر ندارم بدم 

چون خودمون ورشکست شدیم همه چی فروختیم اگه یه اتاق مادرم بموم نمیداد باید میرفتیم تو کوچه 

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
امضات😔😢

😔😔😭😭هنوز بعد سه هفته هرروز گريه ميكنم باورميكني دلم اروم نميشه!؟دست خودم نيس گاهي ديت رو شكمم ميكشم ميگم كاش بودي اما باخودم ميگم اخه باكي داري حرف ميزني واقعا رواني شدم😢😭

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
هزااااارررررر مصیبت و بدبختی ریخته سرم اینقدرررررررررر مشکلات بزرررررگ دارم که ضعف اعصاب گرفتم  ...

یعنی اگه بچه نداشتی تمام مشکلاتت حل میشد😐

بعد از یکسال کلمه عبورم رو پیدا کردم 😊😇وقتى زندگيتون رو تو سكوت بسازیددشمناتون نميدونن به چى حمله كنن!

پسر اونم بچه اول دير حرف مي زنه ،منم پسرم دير حرف زد و الان كلمه هارو نميتونه واضح ادا كنه اما دخترم خيلي زبون درازه با اينكه دوسالشه

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
ای کاش من خسته میشدم  دخترم حرف نمیزنه میگن تاخیر داره خودمو میکشم حرف میزنم حرف میزنم حرف می ...

درضمن فقط تخم كبوتر زبون باز ميكنه نه بلدرچين

2706