2733
2734

سلام

شاید زیاد باشه حرفام ولی نمیخوام چیزی از قلم بیوفته میخوام اگه حرفی میزنید واقعا بی طرفانه باشه و کمکم کنه

دیشب ساعت 5ونیم شوهرم اومد دنبالم بریم خونه یه کم وضعیت کاریش داغون شده این چند وقته در حدی که واسه قسطا از بابام پول گرفته اجاره خونه رو هم هنوز ندادیم

تو راه یهو دلم گرفت یهو دلم هوای حضرت عباس کرد

گفتم همه میگن باب الحوائجه حالا درسته من خیلی مومن نیستم ولی شاید روز اول محرمی دست ما رو هم گرفت

گفتم میای نذری بدیم کارت راه بیوفته گفت واقعا؟ گفتم اره یه 20 تا ظرف بگیر میدیم به این کارتون خوابا و این ادما گفت باشه

رسیدیم خونه ساعت 7 بود تا 9 بکوب کار کردم یعنی دستشویی هم نرفتم

اول که یهو رفت تو هم من انقدر بی عرضم تو واسه وصول پولام نذر کنی رفتم بغلش کردم انداختم به خنده و شوخی گفتم نه عزیزم نه اقاییم چه حرفیه میخوام کارت رونق پیدا کنه من خونه 3 طبقه میخوام میخوام 7 تا اتاق خواب داشته باشه نذر کردم کارت زودتر خوب شه که بتونی بخری برام

دوباره اوکی شد و کارا رو انجام دادیم

باز اخرش رفت تو هم گفتم چی شده عزیزم چرا ناراحتی هی بوسش کردم هی گفت هیچی چیزی نیست

غذاها رو اون کشید گفتم وای بعضیاش خیلی کم شده یه ذره ته دیگ بزارم روش

یهو شروع کرد دادو بیداد

تو کاره منو قبول نداری چرا کاری که من کردم دنبال من میای درستش کنی مگه من بچه 2 سالم چرا اصلا به من گفتی به من چه

بلند شد رفت تو حال

رفتم تو اتاق خواب با ناراحتی و اروم گفتم چه وضع حرف زدنه چرا اینجوری میکنی و همیجور هم داشتم حاضر میشدم که بریم بدیم

داد و بیداد من نمیام هر کار دوس داری بکن تو منو داشتی تحقیر میکردی گفت و گفت و گفت.....

قاطی کردم دادو بیداد گریه گفتم بریزشون دور من غلط کردم واسه تو نذر کردم گه خوردم

یه نیم ساعت گذشت اومد گفت به من ربط نداره اینا پاشو هر کار میخوای بکنشون گفتم به منم ربط نداره گفت لج میکنی وایسا نشونت میدم

همه غذاهای نذری رو از تو حیاط خلوت اورد پرت کرد تو اتاق خوابو هال

منم گفتم گه خوردم با ادمی مثل تو ازدواج کردم

صبح بلند شده حالا که گفتی گه خوردم پاشو بریم طلاقت بدم گفتم بریم گفتم تو گفتی گه خوردم گفتم اره گفتم بازم میگم بریم طلاق بده

رفتیم جلو در دفتر خدمات قضایی هی گفت برو تو گفتم نه خودت برو که افتخارش برای تو باشه

بعدم هی حرف زد گفتم تو هی حرف میزنی من حوصلتو ندارم پاشدم اومدم پایین باز

دوباره یه 4 تا حرف زدو منم تنها اومدم سرکار

من مقصرم؟؟؟؟؟؟

اون اعصابش خرده

برای همینه

منم یه مدته بیکارم. اوایلش همین جوری بودم

درکش کنید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

نه شوهرت روانی شده

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین به نظر من همسر شما یه مقدار لوس و حساس هست که شما هم به این لوسی دامن میزنی -کلا من در مقام قضاوت نیستم شاید واقعا شما از اون دست از زن هایی هستید که فکر میکنند فقط خودشون بلد هستند یه کاری و انجام بدن شاید شما درقالب کلمات دلجویی کنید ولی ممکنه این حس در ذهن شما وجود داشته باشد 

فقط لطف خدا
2738
اون اعصابش خرده برای همینه منم یه مدته بیکارم. اوایلش همین جوری بودم درکش کنید

درکش کردم که داشتم تلاش میکردم وضعیتش بهتر شه

من خیلی مومن نیستم ولی واقعا جز دعا چه کاری ازم بر میومد؟ گفتم من که خیلی ادم پاک و ... نیستم شاید دعای 4 تا گرفتار باعث شه گره کارش باز شه

اون همه زحمت رو ریخت تو حالو اتاق خواب

واقعا دستمزد من این بود؟

نه عزیزم تو مقصر نیستی ولی بهتره سکوت کنی چون مردا ازاینکه نمیتونن واسه زنشون خرج کنن و پول نداشته باشن متنفرن....یکی دو روز هرچی گفت جواب نده اروم باش تا حالش خوب بشه انشاءالله ب همین ماه عزیز کارتون رونق پیدا کنه....اوضاع اقتصادی ماهم همینه منم دلم میسوزه برای همسرم گاهی نگاش میکنم و گریه میکنم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

استارتر شما خیلی خانم و باشعوری ولی ازمن به تو نصیحت آدم بی عرضه ی پوچو زیاد بزرگش نکن بهش زیاد بها نده ناز نکش آقا بی عرضه و بدهکاره تازه از شما طلبکاره!!!!نمیگم خارش کن معمولی باش هوا برش داشته

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706