2726
عنوان

خانوما بهترین برخوردچیه ؟

149 بازدید | 13 پست

مادرشوهرامینا خودشون خودشون رودعوت کرده بودن که بیان یه هفته اینجا ماهم شرایط مالی خیلی داغونیم که شوهرغیرمستقیم به یکی گف که بهشون بگه که نیان .حالا من چه برخوردی داشته باشم که نگن تقصیرزنش بوده ؟ 

من زنگ زدم تعارف زدم ولی میدونم برن هرجا میگن زنش زیرپای پسرم نشسته

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

خب بگن 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگن چه اهمیتی داره مهم شوهرته که اوکیه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
چرا آش نخورده ودهن سوخته بشم

بخوان پشت سرت حرف بزنن هرکاری بکنی حرف میزنن

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

شما نمی تون ی دهان تک تک افرادو ببندی هیچی کار خودتو بکن .

کسی ک بخواد بکه هرکارم کنی بازم میگه.

من هم در برابر سوتفاهم ها اوایل خیلی دوندگی میکردم و دیدم ن واقعا مادرهمسرم گاهی اولین گزینه اش نسبت ب ما اینه ک اره ناراحت سدم فلان کردید بهمان کردید دگ برام مهم نبود من نمی تونم هربار برم برا هر کاری استلادل و ادله بیارم که ...

شما کار درستو بکن.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
بگن چه اهمیتی داره مهم شوهرته که اوکیه

راستش مادرشوهرم خیلی پشت سرم حرف میزنه دیگه خسته شدم 

راستش مادرشوهرم خیلی پشت سرم حرف میزنه دیگه خسته شدم 

کاری نمیتونی بکنی چون پشت سرت میگه پس بیخیال باش دیگه مردم رفتار خود ادم ملاک قرار میدن 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
شما نمی تون ی دهان تک تک افرادو ببندی هیچی کار خودتو بکن . کسی ک بخواد بکه هرکارم کنی بازم میگه. م ...

شایدواسه اینه که اول راهم ..برام مهمه کاش منم دیگه مثل توبیخیال بشم

درسته  من احمقم که خیلی چرت وپرتاشون برام مهمه

دوراز جون . منم یه زمانی خیلی تلاش میکردم پشت سرم حرف نزنن ولی الان برام مهم نیست

شایدواسه اینه که اول راهم ..برام مهمه کاش منم دیگه مثل توبیخیال بشم

بیخیال میشی من البته بخاطر همسایگی خیلی اسیب دیدم و چون توان بیان ندارم و میترسم در جایگاه مادر دلشون بشکنه چیزی نمیگم داغون شدم داغون ولی خب مقاومتمم بالاتر رفته یه بارم دگ خودشون خیلی سر ی قضیه ای هی گفتند و جواب خواستند گفتم واقعا دلم گرفت ک من برا دلسوزی اینکارو کردم ولی شما همیسه اولین گزینه ات نسبت ب من اقا فلان اینه که خیلی ناراحت سدم...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند