2737
2734

مادرم انگشت شصت پاها خط عمودی قهوه ای خیلی تیره دراومده تو نت سرچ کردم یکی از نشانه های سرطان بود خواستم ببینم براکسی همچین موردی پیش اومده تورخدا راهنمایی کنید چیزی میدونید

عزیزم متوجه نشدم چی میگی .درضمن اینترنت که همه چیش درس نیس شاید خورده به جایی کبود شده هزارتا بیماری ممگنه علایمشون مثه هم باشه همش که سرطان نیس نگران نباش

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکسشو بگیر بذار تو قسمت کلینیک سایت اگه احتمال خطری باشه دکترها بهت میگن. اینجا فکر نکنم کسی بهت اطلاع درستی بده

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2738
عزیزم متوجه نشدم چی میگی .درضمن اینترنت که همه چیش درس نیس شاید خورده به جایی کبود شده هزارتا بیماری ...

انگشتای شصت پاهاش خطای عمودی قهوه ای تیره دراومده

نگران نباش عزیزم 

گاهی طبیعیه و بعدمدتی خوب میشه 

گاهی از کبد یا دیابت میشه. یکم تو رژیم غذایش بیشتر سبزی و میوه باشه بهتره

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾