2737
2734
عنوان

پریود نشدن یکماه بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 30224 بازدید | 41 پست
سلام کسی هست کمکم کنه ؟ من هفته ششم با قرص سقط کردم ١٩ فروردین خونریزیم تموم شدتا الان ٣ بار سونو رفتم گفت خبری از جفت و این حرفا نیست تا الان پریود نشدم ، چه مدت طول میکشه تا شروع قاعدگی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما پریود بودی؟ ۴۰ روز از سقطم میگذره پری نشدم

خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه
2731
شماکی پریود شدی بعدش

ببخشید دیر دیدم اره اما یکم طول کشید با جوشونده و اینا پری شدم.. شماهم میشی استرس رو دور کن من فقط فکرای بد میکردم

خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه
2738
دکتر من اصلا بدرد نمیخورد. من مرگ بچه ام رو تقصیر اون میدونم چون من هپارین میزدم ولی این دکتر خنگ بع ...

عزیزم منم دو ماه پیش مشکل شما رو داشتم و جنینم رو تو 21 هفته بخاطر کمبود مایع آمنیوتیک از دست دادم ولی دکترم تشخیص نداد این کمبود مایع از کجا نشات میگیره هپارین هم تزریق نمیکردم چون آزمایش هموگلوبین دادم و دکتر گفت نیاز نداری اگه اینو میخونی لطفا بگو چیکار کردی؟؟؟ دوباره تونستی یه بارداری سالم و بدون مشکل رو تجربه کنی چون میترسم دوباره اقدام کنم و اون مشکل برام پیش بیاد.... 

سلام دوستان من یکماه و نیمه سقط کردم تو هفته ۱۲ بخاطر ایست قلبی جنینم، هنوز پریود نشدم ۱۵ روز دوفاستون خوردم روزی دوتا اما از زمانی ک قطع کردم هم نزدیک یکماه میگذره!!!!! دوستام امپول پروژسترون پریروز دکترم گفت بزن زدم اما بازم نیومد چیکار کن😓😓😓😓😓 خیلی نگرانم

تو معجزه ای برای من....