2733
2734

ارتوپد اطفال

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خانوما پسرمنم تازه راه میره حس میکنم پاهاش حالت پرانتزی داری بنظرتون بخاطر تازه راه افتادنش؟پاهاشو ب ...

ینی خوب بلدنیس راه بره؟شوهرم میگ چون تازه راه افتاده با احتیاط راه میره بخاطر اون پاهاشو با فاصله میذاره

دکتر ارتوپد یکسری راهکار و ورزش معرفی میکنه..متوجه راه رفتن بچتون نشدم‌ولی اگ میتونین باهاش طوری ک دارین بازی میکنین یاد بدین ک پاهاشو صحیح بذاره.مثلا کسی کف پاهاش انحراف پیدا میکنه و وسط کف پا بیشتر ب زمین میچسبه ی روش اینه ب فرزندتون یاد بدین با لبه خارجی پاهاش حرکت کنه و بازی کنه تا حالت نگیره..امیدورام متوجه شده باشین بد توضیح دادم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی