2737
2734

خیییلی دلم گرفته،،چرا بعضیا از اول تا آخر عمرشون سالم و سلامت هستن ،پولدارن،ارامش روحی دارن،فرزند سالم دارن،بعضیا بی پولن ،بعضیا مشکل روحی دارن،بعضیا سرطان دارن یا بچه مریض دارن،بعضیا هم مث من در حسرت بچه میسوزن؟؟؟من ای وی اف کردم و ماه آینده انتقال جنین دارم ،اگه ممکنه دعام کنید  مادر بشم این آخرین شانسمه چون 2 تا جنین بیشتر ندارم 😧😳محتاجم ب دعاتون ،،خیلی دلم گرفته خیلی

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم برات توحید خوندم ... اینقدر فاز منفی نده ... مثبت باش ... مدام بگو خدایا شکرت بهم بچه دادی با حس خوب😍

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738

عزیزم نگران نباش ایشالا به حق همین روزا مادر میشی . منم با آی وی اف الان یه دختر یه ساله دارم که وقتی تو اون مراحل بودم هیچوقت امید نداشتم و همیشع میگفتم بی بچه میمونم یا همین فکرای شما 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

انرژی مثبت بده به خودت 

خودتو حامله بدون 

خودتو حامله تصور کن 

مثل حامله ها راه برو 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ان شاءالله ب همین روزهای عزیز حاجت روا بشی 

منم در حسرت بچه ام الان کلی بخاطرش اشک ریختم 😣

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706