2726
وقتی کنار ماشین وایمیسم که دنده عقب بگیرم ماشینم متمایل به چپ و راست میشه متوجه نمیشم

باید اول بری سمت راست ینی فرمونت سمت راست

بعد سمت چپ 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونارو بلدم مثلا قبلیه خراب کرده دوبلشو افسر به من میگه درستش کن دوبل بزن اینش سختمه

برا منم اونجوری شد گفتم این سخته نمیشه خودم یه دوبل دیگه برم افسره قبول کرد

همون بار اول قبول شدم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
وای پس من چکار کنم

تو جهت فرمان رو حتما بد میگیری ببین چرخها وقتی در یک جهت مستقیم رو ب جلو هستن یعنی فرمانت راسته این حالت فرمان اون ماشین باید دستت بیاد،از عقب تر راهنمای سمت راستتو بزن برو سمت ماشین نزدیکش رسیدی کلاجتو بگیر گاز رو ول کن دنده هم بیار پایین ،برو جلو چشمت به کاپوت افتاد کنارش ترمز کن دنده عقب بزن برگرد به مثلثی نگاه کن یواش نیم کلاچ بیا عقب تا چراغ پشت رو تو مثلثی ببینی ترمز کن فرمانت رو یک دور به راست بچرخون یک دور بچرخون تا ب حالت اولش در بیاد حالا برو عقب تا اینه شاگردت کامل بیوفته رو چراغ خطر ماشین بغلی کامل بپوشونتش،حالا کامل فرمان رو به چب بچرخون برو یواش عقب جا گرفتی سریع کلاچ اخر و ترمز