2737
2734

آی یو دی اگه گراشتید یه توضیح بدین.‌ چند وقت بعده گزاشتنش نزدیکی داشتین و نشکلی که نداشته براتون؟ بعده گزاشتنش سفالکسین کسی خورده یا لازم نبوده بخورید؟

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه هفته بعدش نزدیکی داشتیم ....تا یه ماه گف وسیله سنگین بر ندار ...قرصم نخوردم 

مرسی عزیزم ..... چند وقته داری؟ راضی هستی که؟

خب خيليها گذاشتن، الان مشكل اصليت چيه؟

فعلا مشکل نمیدونم چی ممکنه باشه ... چون تازه یه هفته ست کزاشتم و گفته دو هفته رابطه نداشته بتش خب سخته دوهفته😉😉

2738
من چندسال پیش گذاشتم گفت تا48ساعت نزدیکی نکن ویه ورق قرص خوردم وبعدشم چااااااق شدم درش آوردم

تاثیر داره مگه تو چاقی؟ چطوری اخه؟

نه نهايتش ٣ روز

خداروشکر به دادم رسیدین.... میترسم حین نزدیکی دردموبیاد و یا چیزی احساس کنم‌.... چرا گفته نزدیکی نداشته باشم ؟

خداروشکر به دادم رسیدین.... میترسم حین نزدیکی دردموبیاد و یا چیزی احساس کنم‌.... چرا گفته نزدیکی ندا ...

نه چيزي احساس نميكنين، براي اينه كه التهابش بخوابه و اگر زخمي داره خوب بشه و مهمتر اينه كه بعد از ٤٨ ساعت كارايي لازم رو پيدا ميكنه

مرسی عزیزم ..... چند وقته داری؟ راضی هستی که؟

من دوازده ساله ازدواج کردم بعد بارداری اولم پسرم ده ماهه بود که گذاشتم ....پنج سال بعد تصمیم گرفتم بازم باردار بشم رفتم دراوردم باردارکه شدم بچه هام سه ماهه بودن گذاشتم باز 

خیلی راضیم بهتر از قرص .و کا ندومه ..ماه های اول خونریزیت زیاد میشه اما بعدش کم کم درست میشی و با بدنت سازگار میشه 

نه چيزي احساس نميكنين، براي اينه كه التهابش بخوابه و اگر زخمي داره خوب بشه و مهمتر اينه كه بعد از ٤٨ ...

الان که لازم نیست روش پیشگیری دیگه داشته باشم؟ اخه میکفت پیشگیری کن ماه بعد که پریود شدم دوباره چک کنه تا مطمین بشه.... مگه ممکنه بیفته من ندونم؟

تاثیر داره مگه تو چاقی؟ چطوری اخه؟

واقعا نمیدونم ولی من چاق شدم وکمرم ازبس درد کرد خانوم ماماکه پیشش گذاشتم گفت بهت نیفتاده ودرش آورد

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
2706