2733
2734
عنوان

مشکلات عقد من (دردودل)

319 بازدید | 23 پست

الان ۲ماهی میشه ک همسرم رفته سربازی

همه جا هم با مامانم بودم 

همش هم خونه بودم  پیشش بودم

شوهرم زنگ زد گفت بیا پیشم پنجشنبه دیگه خدمتم اموزشیم تمومه پاشو بیا چند روز پیش هم باشیم 

بعدباهم برمیگردیم 

منم گفتم باشه تا گفتم میخوام برم 

سریع مامانم گفت تنهام 

آش کی کمکم بده درست کنم 

تونباشی ال و بل 

اولاش ناراحت نمیشدم چون مادرم بود دیگه ولی میبینم هرررر دفعه همین وضعه تا شوهرم زنگ میزنه ک بیاد دنبالم ناراحت میشه 

الانم میخوام برم گفتم عذاب وجدان دارم میخوام برم میگه ن تو هیچم عذاب وجدان نداری الکی میگی 

😣 من تنهام فردا اینموقع و فلان

گفتم خب دخترشوهر دادن اینارم داره😔والا دلم برا شوهرم پر میزنه

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

من بودم با وقاحت تمام میرفتم😄😆ببخشید سر شوهرم باکسی شوخی ندارم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا این ماه کمک مامانت کن ثواب داره 

دفعه بعد هیچ جوره کوتاه نیا 

واسه منم دعا کن🙈تو امضام هس😔

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
الهی  همه چی باید سرجاش باشه ولی ب اندازه کارخوبی کردی

قربونت عزیزم 😢

۲ماهه تو خونه ام 

تازه خالمم میاد میگه کم بمون مامانت گناه داره زود بیا

هیشکی نمیفهمه تو این ۲ماه چقدددد منتظر الان بودم

2738

نه دیگه باید بری اون بیچاره هم گناه داره دو ماه ندیدتت  و مهم تر از اون خود تو هستی که داری دوریش رو تحمل میکنی اگه قرار بود اینجور زندگی کنی که خونه بابات میموندی ازدواج نمیکردی 

تمام من برای تو ♥️تویی که جان من شدی 
منم میرم

خوش بگذره 

دوران عقد یواشکی هاش قشنگه

دلتنگی هاش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
حالا این ماه کمک مامانت کن ثواب داره  دفعه بعد هیچ جوره کوتاه نیا  واسه منم دعا کن🙈تو ا ...

عزیزم چشم برم و بیام حتما

😍👌فرستادم ان شاالله هرچی خیر وصلاحته پیش بیاد

نه دیگه باید بری اون بیچاره هم گناه داره دو ماه ندیدتت  و مهم تر از اون خود تو هستی که داری دور ...

اره بخدا 

اصلا ب داداشم هیچی نمیگه

فقط گیرش رو منه😔من الان ۲ماهه تو خونه ام 

الانم خونه رو تمیز کردم همه چی مرتب ک برم

بخدا برگردم باید فقط تمیزکاری کنم اینقد خونه بهم میریزه

2706