2733
2734

شما ام اگ تجربه اي دارين بگين

حنا بي رنگ+صدر+ماست و گلاب براي تيرگي كشاله ران  و...و تميز شدن كاااامل پوست چربي پوستو ميگيره

گلاب چربي پوست ميگيره پوستو شفاف ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بریم عطاری بگیم سدر بده؟؟؟ زیاد شنیدم اما تاحالا ندیدم پودره؟ بو میده؟ چه رنگیه؟ 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2738
شنیدم ماسک باقله سفید میکنه 

چجوری؟

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

حنای بی رنگ مگه همون صدر نیست؟ 

اگه صدرو با اب قاتی کنیم‌مث ماسک بزاریم رو پوست صورت چی میشه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اره همين بگين  سبزه پودره

میشه عکس بفرستی؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706