2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای ازدواج حالت بده

من یه عمریه حالم بده من پدر مادر خاهر برادرندارم

خودکشیم کردم میدونم این چیزادردی ازدردت کم نمیکنه

فقط میگم بدترازتوام هست چندسالته

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!

سلام دوستای گلم من تازه وارد نی نی سایت شدم ببخشید اگ یهو  متنی نوشتم...۲۶ سالمه هرروز تو زندگی بدبیاری دارم..دارم دق میکنم...هرکی هم ک دوسم داره دوروز بعد پشیمون میشه ..الان ی پسره ۷ ساله دوسم داره فقط مشکل مسکن داریم..خانوادش از همه بیشعورتر ی قرونم حاضر نیستن برا پسرشون هزینه کنن خیته شدم از حرفای مردم ‌‌....خواستگارامم همشون مذهبی بودن منم دوست ندارم با آدم مذهبی وصلت کنم به خدا شاید شما درکم نکنین...بیمای اعصاب هم دارم تو این سنم هرقرص اعصابی بگین خوردم جو خونمون افتضاحه

2738
چرا ماها شانس نداریم مثل بعضیا😭😭😭

چون نداریم این ازخانوادم این ازمادربزرگم که مثل سگه این ازعشق نامردم که ولم کردهمه کاریم براش کردم اینم ازخداکه نزاشت بمیرم گفت باید

حالا حالاها بایدسرویست کنم زوده

چون نداریم این ازخانوادم این ازمادربزرگم که مثل سگه این ازعشق نامردم که ولم کردهمه کاریم براش کردم ا ...

الهی فداتشم عشقم ...ب خدا درکت میکنم...احساس میکنم خدا با ماقهره ...زندگی های اینستا برام شده آرزو..پسری ک دوسم داره واقعا پسره خوبیه...خانوادش خیلی بدجنس هستن خیلی ی خونه نمیخرن آبروم پیش همه رفته هی تیکه میندازن مسخرم میکنن ...مادربززگم خالم همه مسخرم میکنن ک ترشیدم ...خواهرمم خواستگار داره😭😭😭

الهی فداتشم عشقم ...ب خدا درکت میکنم...احساس میکنم خدا با ماقهره ...زندگی های اینستا برام شده آرزو.. ...

خدا بزرگه البته ابجی من پسرم

اینیستاراول کن حسرت چیزهایی که نداری نخور

غروراین چیزهایی که داری بخور

انشالا به هم میرسیند همه ارزوی زندگی شمارامیخورند

میدونم پول خوشبختی نمیاره ولی نبودشم بدبختی میاره

من ارزوی یه خاهر یه برادر یه مادر یه پدر

خنده داره برای ایناکه دارندحالا میگه این چی میگه

چون دارندنمیفهمند

خدا بزرگه البته ابجی من پسرم اینیستاراول کن حسرت چیزهایی که نداری نخور غروراین چیزهایی که داری بخو ...

ببخشید من نمیدونستم شما پسرین عذر میخوام...شاید حرف شما درست باشه نمیدونم ببخشید وقتتونو گرفتم

ببخشید من نمیدونستم شما پسرین عذر میخوام...شاید حرف شما درست باشه نمیدونم ببخشید وقتتونو گرفتم

دشمنتون شرمنده من چون هیچکس راندارم میام اینجادرددل میکنم اشکالی نداره

عززززيزززم ازدواج وقتى خوبه كه با يه آدم خوب ازدواج كنى،يجور نباشه كه از چاله بيفتى به چاه...حالا هيچى نشده اين همه متنفرى از خونواده دوست پسرت،ازدواج كنى كه مسكلاتت ده برابر ميشن!!!دعا كن يه مورد بهتر پيدا بشه برااات

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706