2410
2553

خانواده شوهر من مدام سر هر چیزی از کوچک ترین کوچک ترین چیز تا چیزی که  حتی روح منم خبر نداره ازش صداش میکنن شوهرمو و راجب من جلسه میذارن...

شوهرم هم مثلا نمیگه به من وقتی میپرسم میگه نه ولی من بارها خودم فهمیدم و اخرین بار هم ماشینشو داداشم دید در خونه مامانش بهش گفتم صدات کردن از گفت نه...گفتم ماشینتو دیدن اونجا....دیگه گفت اره ولی من از تو دفاع کردم.... مثلا یکی از مواردش زنت نمیذاره بوسش کنیم بهونه میاره سرماخوردم یا خسته ام یا صورتم عرق کرده.... ازاین حرفا گرفته تا خدا دادند ... در صورتی که من خیلی بهشون احترام گذاشتم ولی دیگه خسته شدم شما باشین چه کار میکنین؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من باشم جلو شوهرم خودمو خوب نشون میدم پشت سر شوهرم حرص اونا رو بیشتر در میارم کارایی میکنم که بیشتر اذیت بشن اما خودمو پیش شوهرم مظلوم میکنم تا ببینم واسه چن تا چیز صدا شوهرم میزنن

اصلا اهمیت نده بزار انقد جلسه بزارن تا هلاک بشن ،دایورتشون کن ذهنت و درگیر چیزای بی ارزش نکن ،کم محلی کن به کاراشون ،به شوهرتم مستقیما بگو خوشم نمیاد ازاین کارا من به اونا کاری ندارم اونام نداشته باشن وگرنه رفتامدمون قطع میشه این چیزا دلخورم میکنه 

به مادرشوهرت بگو خب یا برو مشاوره با همسرت مشاوره به همسرت میگه به خانوادت تذکر بده و .. یا اینکه بهش میگه که این کار درست نیست. اصن همسرت نباید بره خونشون بخاطره اینجور چیزا

2714
شوهرت ساده و دل پاکه ازش استفاده میکنن. خودت باید باهاشون رو در رو شی .تامام

ارهدشوهرم خمین جوریه... خیلی پررو تشریف دارن یکی دوبار خوایتم محترمانه اهاشون حرف بزنم که حرفهایی زدن که هنوزم دارم میسوزم باز هم شوهرم صدا کرده بودن اتفاقا شوهرمم بود ولی بازم صداش میکنن

من باشم جلو شوهرم خودمو خوب نشون میدم پشت سر شوهرم حرص اونا رو بیشتر در میارم کارایی میکنم که بیشتر ...

شوهرم منو میسناسه بدون که نقش بازی کنم.... یکی دوبار از دهنش دراومده که من پشت سر ازت دفاع میکنم.... در صورتی که من روحمم خبر نداشته کلا دنبال شرن انگار

من چند تاشو تو روشون زدم. انکار کردند ولی خودشون رو تقریبا جمع کردن. همش هم میگم فلانی (اسم همسرم )زیرزبون نداره همه چیزو لو میده خودش هم متوجه نمیشه. چند بار هم غیرمستقیم وقتی مادرشوهر غیبت کسی رو میکرد میگفتم حتماً چشم نداره آرامش زندگی کسی رو ببینه. 

اصلا اهمیت نده بزار انقد جلسه بزارن تا هلاک بشن ،دایورتشون کن ذهنت و درگیر چیزای بی ارزش نکن ،کم محل ...

سعی میکنم درگیر نکنم ولی کم کم تاثیر میذارن خب رو شوهرم دیگه... گاهی تاثیرشو میبینم مثلا اوایل یادش داده بودن من اومدم اونارو بچاپن و شوهرم هم حواسش بود پول نده بهم و علنا میگفت اومدی بچاپی که فهمیدم خواهرسوهر یادش یاده

2706