2410
2553

سلام  

مامانا و باردارای عزیز وزن جنین تو 36هفته2600خیلی کمه؟ جای نگرانی هست؟ 

خیلی حالم بده دکترم میگه خیلی کمه

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلی هم کم نیست میانگینش باید ۲۸۰۰ باشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اسی فکر کنم خوبه تا ۳۲۰۰ احتمالا میرسه تا اخر هفته ۴۰

چی بگم والا مگه نمیگن هفته ای 200گرم رشد میکنه؟ والا دوروبریام هرکیو دیدم همین هل و هوش بوده 200گرم بالا 200گرم پایین انقد من و ترسوند که اومدم خونه حالم خیلی بده

حالا سونو آی یو جی آر نوشته واسم 

يا امام رضا...بطلب❤️
2714

دوستان من هفته دیگه وقت سز دارم  ان شاالله. اخرین سونو هفته ۳۲ رفتم که سونوگرافیست وزن جنینو ننوشته. به دکترم گفتم الان نباید برم سونو گفت نه لازم نیست

اخرین سونو چه هفته ایه؟

چی بگم والا مگه نمیگن هفته ای 200گرم رشد میکنه؟ والا دوروبریام هرکیو دیدم همین هل و هوش بوده 200گرم ...

وا

وزنش خوبه . حتی اگه به ۲۸۰۰ برسه . به منم بچه اولمو گفت کمه نهایتش به ۲۷۰۰.۸۰۰ برسه بچم ۳۲۰۰ بود

دکترت اراجیف گفته دیروز بچه منم تو هفته ۳۷، ۲۷۵۰ بود دکتر گفت خیلیم خوبه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
دکترت اراجیف گفته دیروز بچه منم تو هفته ۳۷، ۲۷۵۰ بود دکتر گفت خیلیم خوبه

واااا  

نمی دونم چرا اینجوری شدن، این هفته های آخر آدم همینجوریش دلنگرانی و استرس داره دیگه....

ممنون که گفتی عزیزم با حرفاتون آروم میشم

يا امام رضا...بطلب❤️
واااا     نمی دونم چرا اینجوری شدن، این هفته های آخر آدم همینجوریش دلنگرانی و استرس داره ...

واقعا دکترای جالبی هستن مریضو الکی مضطرب میکنن تو این  هفته ها ک وقت داری قشنگ بخور این عکسام توش نوشته چیا خوبه برات میفرستم 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

2706