1428
1411

😑😑😑

بعد از چین،دلِ بعضی از آدما پر جمعیت ترین جای دنیاست!!(زن و مرد نداره.متاهل و مجردم نداره)  لامصب سلطان سلیمان نیستی که حرمسرا درست کردی!!از روشن فکریات کم کن.     قبلا هم گفتم خیانت فقط جنسی نیست.هروقت حس کردی پیامای خصوصیتو درکنار همسرت و جلو چشمش میتونی تایپ کنی،اونوقت میشه گفت خیانت نمیکنی...آقایون قدر دخترایی که ظاهرشون امروزیه اما طرز فکرشون قدیمیه رو بدونید.اینارو مادرشون خیلی براشون زحمت کشیدن که تحت تاثیر این دوره زمونه قرار نگیرن... 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436

تو رو خدا این خرافاتو بریزید دور

بعد از چین،دلِ بعضی از آدما پر جمعیت ترین جای دنیاست!!(زن و مرد نداره.متاهل و مجردم نداره)  لامصب سلطان سلیمان نیستی که حرمسرا درست کردی!!از روشن فکریات کم کن.     قبلا هم گفتم خیانت فقط جنسی نیست.هروقت حس کردی پیامای خصوصیتو درکنار همسرت و جلو چشمش میتونی تایپ کنی،اونوقت میشه گفت خیانت نمیکنی...آقایون قدر دخترایی که ظاهرشون امروزیه اما طرز فکرشون قدیمیه رو بدونید.اینارو مادرشون خیلی براشون زحمت کشیدن که تحت تاثیر این دوره زمونه قرار نگیرن... 

گزينشي كه به اين چيزا باشه.....بايد.....توش

گزينش بايد به سطح علمي و وجدان و انسانيت باشه

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
1394

اشکال نداره ی دروغ گو ب دروغ های دیگه اضافه میشه 😶

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹

بعدم ی بار حقوق بگیری میزش میره زیر زبونت یادت میره😁

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹