2733
2734

هنوز که هنوزه دارم فکر میکنم بهش ولی اصلااااا نمیتونم درکش کنم.....

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خو پست اول بگو دیگه

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

هروقت درک کردی دوباره تاپیک بزن😒😒😒😒

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738

دیروز رفته بودم آرایشگاه،آرایشگره گفت برای روز عاشورااااا کلی نوبت میکاپ دارم😒😒😒بخدا من آدم مذهبی نیستم زیادم محجبه نیستم ولی با شنیدن این هنگ کردم آخه مگه عاشورااااا عروسی که نوبت میکاپ گذاشتن😨😨😨😵

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
دیروز رفته بودم آرایشگاه،آرایشگره گفت برای روز عاشورااااا کلی نوبت میکاپ دارم😒😒😒بخدا من آدم مذهبی ...

آرایش مخصوص عزاداریه😐😖

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
دیروز رفته بودم آرایشگاه،آرایشگره گفت برای روز عاشورااااا کلی نوبت میکاپ دارم😒😒😒بخدا من آدم مذهبی ...

مسخره ها

یه زمانی احترام میداستن حداقل ارایشگرا میبستن

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
2706