2733
2734

نه عزیزم اجباری نیس ولی خوبه که بری هم خانمای حامله که هفته هاشون نزدیک شماست میبینی و باهاشون اشنا میشی و هم اونقدر رفت و آمد میکنی به بیمارستان که استرست کاملا میریزه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا گلم کن ماه پیش زایمان کردم بهم گفتن حتما باید بیای بهت مجوز میدیم  بیمارستان ازت مجوز میخواد هنوزم من منتظرم بهم مجوز بدن بیمارستانم ازم مجوز نخواست به نظر من که زیادم اجباری نیست

2731

منم میگفتم همه چیزتیی که میخوان بگن رو خودم اونقدر مطالعه کردم و بلدم وای یه جلسه شو که رفتم خوشم اومد کلی دوست پیدا کروم و از تجربه های همدیگه پرسیدیم.

مامایی که میاد برا صحبت کردن فوق العاده مهربونه و کلی انرژی میده به خانوما

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

ببین من پرستاری میخونم زایمانو دیدم اگه بری مخصوصا اگه بچه اولته ترست کمتر میشه یاد میگیری خودت کمک کنی حین زایمان جه جوری نفس بکشی  دردتاو چه طو کنترل کنی وباخودت همرا ه ببری

I am nurse
2738

اجباری نیست 

من رفتم این کلاسها رو و  از همین طریق تونستم سزارین کنم 

یعنی خود دکترم بهم پیشنهاد کرد که اگه این کلاسا رو برم اگه خواسته باشم میتونم سزارین کنم، منم از خدا خواسته رفتم و الان پسرم هشت ماهشه

برامن دکترقبلیم تو۲۰هفته نوشت بهش گفتم نمیخوام برم کمردرددارم بعدشم میخوام سزارین شم دیدم گفت نمیشه ونازکردواسم منم رفتم یه دکتردیگه تومرکزاستانمون فرداهم قراره به امیدخداسزارین شم😍🙏