1421
1411
عنوان

عاشک ندمک؟عشق یعنی چی..............

135 بازدید | 17 پست

سلام سلام    

بچه ها به نظر شما عشق یعنی چی؟  

دوستای گلم من ترک نیستم.....فقط  کمی از این زبان خوشم میاد  

تعریف خلاصه من از عشق اینه.........

عشق مثل عشق مادر به بچه اش..........

یعنی هر کاری که بکنه هر چی ام که بشه ازش ناراحت میشی اما دوسش داری مهم نیست مهرش توی دل تو محکمه یعنی وقتی بقیه پشت سرش حرف زدن بزنی توی دهنشون بهشون این اجازه رو ندی

عشق یعنی جنگیدن شاید با چشم های بسته حتی اگه بدونی جلوت ای پرتگاه...............

تعریف شما چیه؟  

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

عشق وقتی بوجود میاد که شکمت سیر باشه، گشنه کخ باشی عشق و عاشقی یادت میره 😌

قد بلند، گیسو کمند،  ابرو کمون،  چشمام سیاهه وای،  وای وای وای 😎،  خود شیفته هم نیستم 😀، حالا بیا قرش بده های های😂

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

عشق یعنی عذاب 

عشق یعنی یه حسرت بزرگ تا اخر عمر

عشق یعنی بخایش و بخادت و نخان ک بهم برسین 

دختری که چشاش👀درشته شیش هیچ ازبقیه دخترا جلوتره😎😎......خدایا کمکم کن خطا نکنم🙏
1432
بقول شاعر عشق ی چیزی  مثه کشک و دوغه😐🥛 دوغتو بنوش فرزندم

هر وقت امضاتو میخونم غش می کنم      

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1376

دوستان انلاین نظری ندارید  

برای من عشق تداعی کندده یک اسمه

خدایا به آبروی حضرت مادر اول ببخشم بعد ببرم...طفل معصوم ۱۷ ساله... دلم برا خودم تنگ شده.... الهی موهات بریزه اگ بهم بگی آنه ... اونوقت منم بهت میگم حسن کچل😐... لعنت به هرآنکه به تو اعتماد کرد ...
نه والا

چلا  

1427