2726
عنوان

کیا با لتروزول باردار شدن ؟

204 بازدید | 12 پست

سلام  حدود ۷ ماهه اقدامم. دکتر بهم لتروزول داده از روز ۴ سیکل روزی ۲ تا بخورم . کسی بوده که با این روش باردار شده باشه ؟ و اینکه درسته میگن کیت جواب نمیده وقتی لتروزول مصرف کنی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیت واقعامسخره اس .لتروزول دوتاخوبه وزودی جواب میده

راست میگی ؟ بعضی ها بهم گفتن فایده نداره کلومفین بهتره . من باید هر طور شده روز تخمکگداریمو معلوم کنم . خیلی مهمه واسم . 😐😐کیت هم که اینجوریه 

2728
یه ماه مصرف کردی عزیز ؟ یا چند بار مصرف کردی. بی نتیجه بود 

سه دوره استفاده کردم.البته ۲ دوره هم کلومیفن.وامپول ولی نتیجه نداد

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
سه دوره استفاده کردم.البته ۲ دوره هم کلومیفن.وامپول ولی نتیجه نداد

به منم اون ماه امپول داد گفت روز ۳ بزن . من ترسیدم نزدم . 

چقدر بد . چرا پس جواب نگرفتید ؟ من پارسال بچه ام رو از دست دادم تو هفته ۲۲ . حالا بارداری سخت شده . چند ماهه همش درگیرم 

منم ۲ ساله اقدامم و نه من نه شوهرم هیچ مشکلی هم نداریم هرچی قرص و امپول بود استفاده کردم و نتیجه نگرفتم.این ماه کلا بیخیال شدم حتی روز تخمک گذاریمم تعیین نکردم گفتم اگه خدا بخواد بهم میده

منم ۲ ساله اقدامم و نه من نه شوهرم هیچ مشکلی هم نداریم هرچی قرص و امپول بود استفاده کردم و نتیجه نگر ...

منم همینطورم . جفتمون مشکلی نداریم . نمیدونم مشکل چیه . دکتر گفت اگه با لتروزول حل نشد باید عکس رنگی بگیری 

منم همینطورم . جفتمون مشکلی نداریم . نمیدونم مشکل چیه . دکتر گفت اگه با لتروزول حل نشد باید عکس رنگی ...

منم از عکس رنگی میترسم.ولی خیلیارو دیدم بعد از عکس رنگی باردار شدن .منم اگه این ماه حامله نشدم حتما میرم واسه عکس رنگی.