2737
2739

سلام

روز 5شنبه توی سر پسرم تخم شپش دیدم فرداش سرشو با شامپو مخصوص شستم 4تا شپش دیدم دیگه سرش شپش نداشت ولی رشک زیاد بود که بردیمش ارایشگاه سرشو خیلللی کوتاه کردیم دیروز حدود 10تا رشک از سرش دراوردم به نظرم دیگه نبود خیلی خوشحال بودم که تموم شد امروز که روی مبل نشسته بودم یهو حس کردم چیزی رو گردنمه فک کردم مورچه باشه با دستم گرفتمش دیدم شپش حالا بگین چکار کنم میترسم تو سرم رفته باشن کل سرمو با شونه دندونه ریز که خیسش کرده بودم کشیدم چیزی ندیدم دارم از استرس نابود میشم بشدت از حشره متنفرم توروخدا کمک کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تمام لباسها مخصوصا حوله هارو تو آب جوش باید بشوری.

بعدشم سرشو کلا کچل کن

خودتم اگه تو سرت دیدی سریع از داروخونه داروی مخصوص شپش بگیر

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
اینم بگم از روز 5شنبه هر روز هرچی ملحفه رو مبلی ها لباسا رو همچی رو با اب داغ شستم هر روزم کل خونه ر ...

حتما تو موهات بوده به نظرم

چون شپش خارج از موی سر بدون تغذیه از خون سر فقط ۲ ساعت میتونه زنده بمونه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706