2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم واسه مادرم میخوام از سینه اش. دور از جون شما . سرطان داشت جراحی کرد . حالا واسه چکاپ دکتر نوشته ببرمش . یه جا تو مطهری معرفی کرد بیمه قبول نمیکرد ۴۳۰ هزار تومن میگرفت . ما سمت صادقیه هستیم . چند تا اینجا هست ولی بیمه قبول نمیکنن . و کارشون هم نمیدونم خوبه یا بد 

2728
پردیس نور سلامت(همای سلامت) خیابان انقلاب هست من رفتم اما نمیدونم دفترچه قبول کنه یا نه زنگ بزن ...

ممنون خانونی 😊😊حتما زنگ میزنم . اتفاقا تو اینرنت شماره اش بود . ولی نمیدونستم خوبه یا نه 

ترس داشت؟؟؟؟

ترس نداره 

کلافه کننده اس بیشتر

فقط باید صبور باشی

البته بازم بستگی داره مشکلت چی باشه چون بر اساس اون زمانش فرق داره من کارم زیاد بود یه ساعت تو دستگاه بودم 

اما اصلا ترس نداره

مثل اینه بخوای یه جا خودتو الکی بزنی بخواب

2738
ترس نداره  کلافه کننده اس بیشتر فقط باید صبور باشی البته بازم بستگی داره مشکلت چی باشه چون ب ...

مال شما از کجات بود ببخشید پرسیدم؟؟؟

مال من از سر هستش 

ببخشید یه سوال این صدای دستگاه مداوم هست یا قطع میشه دوباره وصل میشه؟؟؟؟

مال شما از کجات بود ببخشید پرسیدم؟؟؟ مال من از سر هستش  ببخشید یه سوال این صدای دستگاه مداوم ...

من مغز و نخاع و ستون فقرات بود

صدا دستگاه اینجا که من رفتم نسبت به جایی که قبلا رفته بودم خیلی کم و قابل تحمل بود بعدم گوشی گذاشت تو گوشم خیلی جلو صدا گرفت وگرنه تا وقتی اون تویی صدا هست

2706