1464
1411
عنوان

به نظرتون امکان داره

84 بازدید | 8 پست

سلااام

امروز روز سیزدهم سیکلم بود سونو دادم اینم نتیجه اش 

به نظرتون این ماه امکان بارداری ام هست باتوجه به نتیجه سونو 

مرسی از پاسختون 🌹🌹🌹

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز 25 مهر 98 فهمیدم یه فندق کوچولو تو دلمه از همین امروز تا اخر دنیا عاشقانه دوست دارم مامانی        من و بابایی منتظرتیم وقتی خوب قوی و بزرگ شدی بیا پیش من و بابایی چون بی صبرانه منتظر دیدن صورت ماهتیم                                                                    به امید روزی که صدای خنده های سه نفرمون تو خونه ی قشنگمون پخش شه 💖💖💖💖💖💖💖

اره انشالله

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

ازدکترتون بپرسید ما از کجا بدونیم

اتفاقا الان دارم میرم فقط میخواستم نظر خانمای اینجارو بدونم 🌹🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز 25 مهر 98 فهمیدم یه فندق کوچولو تو دلمه از همین امروز تا اخر دنیا عاشقانه دوست دارم مامانی        من و بابایی منتظرتیم وقتی خوب قوی و بزرگ شدی بیا پیش من و بابایی چون بی صبرانه منتظر دیدن صورت ماهتیم                                                                    به امید روزی که صدای خنده های سه نفرمون تو خونه ی قشنگمون پخش شه 💖💖💖💖💖💖💖
1473
آره  چرا  که  نه  انشاالله  نتیجه  بگیری

ممنون عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشاله باردارمیشید همین که نوشته طبیعیه خوبه دیگه نگران نباش 

ممنونم 😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40