1507
1520
عنوان

به نظرتون امکان داره

84 بازدید | 8 پست

سلااام

امروز روز سیزدهم سیکلم بود سونو دادم اینم نتیجه اش 

به نظرتون این ماه امکان بارداری ام هست باتوجه به نتیجه سونو 

مرسی از پاسختون 🌹🌹🌹

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز 25 مهر 98 فهمیدم یه فندق کوچولو تو دلمه از همین امروز تا اخر دنیا عاشقانه دوست دارم مامانی        من و بابایی منتظرتیم وقتی خوب قوی و بزرگ شدی بیا پیش من و بابایی چون بی صبرانه منتظر دیدن صورت ماهتیم                                                                    به امید روزی که صدای خنده های سه نفرمون تو خونه ی قشنگمون پخش شه 💖💖💖💖💖💖💖

اره انشالله

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  ﻣﯿﮕﻦ ﺧﺪﺍ ﻫﺮﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻩ ...ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺳﺮ ﺭﺍﻫﺶ ﻣﯿﺬﺍﺭﻩ!!!ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺮﺩﻡ ﺧﺪﺍ..ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﻣﻨﻪ !😕😂😂 من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🌹😘۵ساله ک عقدم ... تیکر تولد عقشم 😍❤

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

ازدکترتون بپرسید ما از کجا بدونیم

اتفاقا الان دارم میرم فقط میخواستم نظر خانمای اینجارو بدونم 🌹🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز 25 مهر 98 فهمیدم یه فندق کوچولو تو دلمه از همین امروز تا اخر دنیا عاشقانه دوست دارم مامانی        من و بابایی منتظرتیم وقتی خوب قوی و بزرگ شدی بیا پیش من و بابایی چون بی صبرانه منتظر دیدن صورت ماهتیم                                                                    به امید روزی که صدای خنده های سه نفرمون تو خونه ی قشنگمون پخش شه 💖💖💖💖💖💖💖
1436
آره  چرا  که  نه  انشاالله  نتیجه  بگیری

ممنون عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشاله باردارمیشید همین که نوشته طبیعیه خوبه دیگه نگران نباش 

ممنونم 😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40