2737
2734
عنوان

بیاین دلیل ناراحتی تون رو بگین

325 بازدید | 34 پست

الان چی آزارت میده و ناراحتت میکنه

من اینکه خونمون رو 130 فروختیم بعد یهو قیمت مسکن سر به فلک کشید و ما دیگه نمی تونیم خونه بخریم بیشتر واسه پدر و مادرم ناراحتن خونمون 120 متر بود توی یه جای خوب شهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا فروختین؟

تو تین اوضاع بهم ریخته باید سریع تبدیلش میکردین که از ارزش نیافته پولتون

دیگه کاریه که شده غصه خوردن فایده نداره انشالله دوباره یه خونه خوب میخرین

دستمو ول نکن🤲🏻

من کلا این روزا خیلی فکرم درگیره

شوهرم کارش آزاده ، فعلا دستش خالیه و کلی بدهی این ور و اون ور داره

دیشبم خیلی تو خودش بود

من اینجوری میبینمش خیلی دلم میگیره

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
2738

از اینکه دو بار باردار شدم و هر دوتاش سقط شدن

خودمونو فروختیم که بزرگتر بخریم قیمت‌ها رفت بالا الان با یک میلیارد هم نمی‌تونیم خونه خوب بخریم

ماشینمونو می‌خواستیم عوض کنیم سر چند میلیون معامله نکردیم الان همون ماشین چند برابر شده

بازم بگم یا کافیه؟

بچه ندارم..کاری که کلی واسش زحمت کشیدم رو هواس..یه خورده مشکل مالی .. یه خورده وسواس فکری..نصیحت های گاه و بیگاه اطرافیان..ترحم بیجا ..و البته تیکه و کنایه..کافیه یا بگم بازم؟😁

من با شوهر خواهرم ۹سال کار کردم همش پولارو به باد داد بعد مدتی که من تونستم به زور ۱۰۰م جمع کنم به بابام گفتم میشه خونه خرید باهاش گفت اره و خونه خریدم ۱۶۶ت البته ۲سال پیش بعد من ازدواج کردم شوهرم نزاشت برم سر کار اون زد زیرش که اون خونه ماله منه در صورتی که من خریدم حالا قیمت خونه ۴۵۰ت شده میگه ۴۰ت بردار برای خودت بقیشو بده به ما ناگفته نماند ۵۶ت الان تو رهنه خونه و البته قولنامه به نام منه

2706